Bez kategorii

Zimowe kobiece ubrania – w jaki sposób ciepło się ubrać?

Niedługo zaczną się zimowe miesiące. Meteorolodzy wróżą, że czekają nas niezwykle niskie temperatury i wielkie opady śniegu. To sprawia, że najwyższy czas, by przejść się do sklepu.Bez wątpienia najważniejszym zakupem dla kobiety jest cieplutki płaszcz zimowy.

To najgustowniejszy wybór, gdyż taki ciuch wygląda sporo lepiej od przeciętnej kurtki. Nie zapominaj o tym, że podczas zimowych tygodni to nie elegancja płaszcza jest na pierwszym miejscu – fundamentalne jest to, czy ubranie gwarantuje ci ciepło. Kobiety nierzadko o tym nie pamiętają i wybierają płaszcze zimowe, tego typu, w których bardzo marzną, ale czują radość, bo wyglądają modnie. Nie popełniajcie takiego błędu, drogie kobiety. A co ubrać pod płaszcz? Znakomitym zakupem są swetry damskie. W tym roku rozsądnie jest wybrać mocno wypełnione wzorami egzemplarze, zrobione z wygodnej i zapewniającej ciepło wełny. Szczególnie polecamy silnie kolorystyczne swetry damskie, które przypominają najpiękniejsze chwile okresu bożonarodzeniowego.

spódnica damska

Autor: stephen bowler
Źródło: http://www.flickr.com

Zawsze mądrze jest przy okazji nowych nabytków zrobić przegląd w szafie z odzieżą. Na pewno znajdziesz tam wiele strojów, których już nie zamierzasz na siebie zakładać. Przyczyny mogą być różne – czasami ubrania już nie pasują, czasem wychodzą z mody. A co można zrobić z tymi niepotrzebnymi egzemplarzami, które tylko zabierają przestrzeń w szafie? Te, które są w złym stanie, warto przeznaczyć na szmaty lub na siedlisko dla domowego zwierzaka. Możesz też udać się do niedalekiego schroniska dla bezdomnych zwierzaków i podarować je jego smutnym mieszkańcom.

Jeżeli niepotrzebne ubrania są dobre do wdziewania, poszukaj w okolicy pojemników organizacji charytatywnych, w których gromadzone są ciuchy dla ubogich obywateli naszego kraju. O ile sama cierpisz na brak pieniędzy, przejdź się do lumpeksu, by tam sprzedać swoje ciuchy. Można w ten sposób zarobić nawet kilkadziesiąt złotych – moja strona internetowa na Scand-all.pl.