Archiwum: zdjęcia

zdjęcia

Czy lumpeksy znowu podbiją sektor odzieżowy?

Wieszaki na ubrania
Kupowanie w lumpeksach było bardzo rozpowszechnione jeszcze parę lat wstecz. W wyniku tworzenia dużych galerii handlowych oraz ściągania z zachodnich krajów prężnie działających sieci odzieży, posiadacze ciucholandów radzili sobie coraz słabiej i w ostateczności byli zmuszeni zlikwidować swoje przedsiębiorstwa. Aczkolwiek niespodziewanie w ostatnim czasie ten trend zupełnie się przekształcił.

Dobór ubioru – doskonały pomysł dla artystycznych dusz czy osób z dużym wyczuciem estetyki

dermatologia
Kiedy w internecie mnóstwo jest blogerów modowych, sporej ilości osób podpowiadających, jak świetnie wyglądać i jak modnie się ubrać, a sieciówki wypuszczają nowe kolekcje w bardzo szybkim tempie i przesyłają newslettery przepełnione zdjęciami, czasem trudno nie wpaść w panikę i nie kupować kompulsywnie, by dobrze wyglądać.

Medyczna recepta na młodość czyli popularne zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetyczna
Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że po jednych bardziej widać ich wiek, inni natomiast trzymają się doskonale. Naturalnie powinniśmy dbać o siebie, aby zachować młodość, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Aktualnie jednakże współczesna kultura narzuca nam model życia, w myśl którego musimy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak wszechobecny trend pozwolił na szybki rozwój branży kosmetycznej.