Archiwum: zdjęcia

zdjęcia

Dobór ubioru – doskonały pomysł dla artystycznych dusz czy osób z dużym wyczuciem estetyki

dermatologia
Kiedy w internecie mnóstwo jest blogerów modowych, sporej ilości osób podpowiadających, jak świetnie wyglądać i jak modnie się ubrać, a sieciówki wypuszczają nowe kolekcje w bardzo szybkim tempie i przesyłają newslettery przepełnione zdjęciami, czasem trudno nie wpaść w panikę i nie kupować kompulsywnie, by dobrze wyglądać.

Czy lumpeksy znowu podbiją sektor odzieżowy?

Wieszaki na ubrania
Zaopatrywanie się w lumpeksach było bardzo popularne jeszcze parę lat wstecz. Na skutek tworzenia dużych centrów handlowych i ściągania z zachodnich krajów silnie działających sieci ubrań, posiadacze ciucholandów funkcjonowali coraz słabiej i w konsekwencji musieli rozwiązać swoje firmy. Aczkolwiek nieoczekiwanie w ostatnim czasie ten trend zupełnie się przekształcił.

Medyczna recepta na młodość czyli popularne zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetyczna
Gdy osiągamy określony wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy również od naszych genów. Faktem jest, że po jednych bardziej widać ich wiek, inni natomiast trzymają się doskonale. Naturalnie powinniśmy dbać o siebie, aby zachować młodość, aczkolwiek na proces starzenia się nie mamy wpływu. Aktualnie jednakże współczesna kultura narzuca nam model życia, w myśl którego musimy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak wszechobecny trend pozwolił na szybki rozwój branży kosmetycznej.