Archiwum: zarost

zarost

Brzytwa do golenia czy sztampowa maszynka na żyletki? Niezależnie który sposób wybierasz, nie zapomnij o właściwych kosmetykach do golenia

brzytwa
W życiu każdego faceta nadchodzi taki moment, iż zastosowanie maszynki do golenia jest nieomal koniecznością. Wiadomym jest, że są mężczyźni, którzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez brody i wąsów, ponieważ wyłącznie to jest dla nich oznaką męskości. Pomimo tego i oni nieraz potrzebują maszynki, by wyrównać owłosienie. Dlatego dobrze jest już dzisiaj pomyśleć, która metoda golenia będzie dla nas najbardziej efektywna.

Czy golenie to rzeczywiście obowiązek zadbanego mężczyzny, jakiego rodzaju akcesoria najlepiej do niego stosować.

maszynka do golenia
Jednym z atrybutów prawdziwego mężczyzny jest zarost na twarzy. Wąsy i brody rosną u panów praktycznie od wielu wieku nastoletniego, i w zasadzie do końca życia należy o nie dbać. Dzisiaj modny mężczyzna to taki, który jest bez zarostu, ale wypielęgnowana broda i wąsy także będą dopuszczalne. Jednak nie można nosić zarostu, który jest niechlujny, tylko zadbany i przystrzyżony. Czasami jeszcze można tolerować męski, kilkudniowy zarost, lecz jedynie w nieoficjalnych sytuacjach, na bardziej oficjalne okazje warto jednak przypilnować tego, żeby żadnego zarostu nie mieć.

Preparaty kosmetyczne do pielęgnacji to fajny pomysł na podarek, ale jedynie w przypadku najlepszych firm

golący się mężczyzna
Z pewnością dużo kobiet potwierdzi, że trudno jest obmyślić nieszablonowy i ciekawy prezent dla mężczyzny. W dawaniu podarunków rozchodzi się przecież o to, aby osoba obdarowana okazała się naprawdę zadowolona, a podarowana rzecz rzeczywiście się przydała i spodobała się.

Specyfiki dla każdego mężczyzny – gdzie zakupić?

golenie
Mimo ostatnio powszechnej mody na bujne owłosienie twarzy wśród panów, wciąż wielu z nich nabywa zestaw do golenia Brzytwa, krem czy pianka, to wszystko jest niezbędne dla prawdziwego mężczyzny. Bowiem także jeżeli nie pozbywasz się zarostu, trzeba go właściwie konserwować, żeby był jak najbardziej atrakcyjny i nie rozrastał się nadmiernie. Dlatego warto zakupić dobrej jakości kosmetyki, które znacznie uproszczą nam ten proceder. Jednak gdzie najlepiej nabywać tego rodzaju zestawy?