Odzież elegancka

Zakupy ze stylistką – usługa dedykowana nie wyłącznie dla najbogatszych

Kiedy pomimo wysiłków nieustannie masz wrażenie, iż nie umiesz się dobrze ubrać, przeczytaj ten artykuł, może znajdziesz dla siebie podpowiedź.

Bywa, iż pomimo wypełnionej szafy masz problem co na siebie włożyć przy różnych okazjach. W takim wypadku z pomocą powinna przyjść stylistka. Nie sztuka posiadać szafę, w której zalegają sterty ciuchów, gdy nie jesteś w stanie skompletować co najmniej kilku zestawów. Rzecz tkwi w tym, by posiadać konieczne minimum, jakie będzie dostosowane do twojej sylwetki, stylu i sposobu życia.

W jaki sposób to się robi? Gdy nie radzisz z tym sama, może warto zainwestować w zakupy ze stylistką? Po pierwsze przeglądnie ona zawartość twojej szafy i podejmie decyzje, co zostaje, a czego lepiej się pozbyć – osobista stylistka – Basia Józefiak. Niepasujące i nieużywane ubrania muszą zniknąć. Następnie zabierze cię do sklepu. Ma się rozumieć za usługę personal shopper będziesz musiała zapłacić. Jednakże wziąwszy pod uwagę to, że będzie lepiej zorientowana do jakich sklepów pójść, gdzie trafi się interesująca promocja, z pewnością zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Prawdopodobnie kolejne zakupy, nawet choćbyś robiła je samodzielnie, przebiegną prościej. Zakupy ze stylistką to opłacalna inwestycja. Oczywiście muszą być uprzedzone przeprowadzeniem rozmowy odnośnie twoich oczekiwań i potrzeb. Najważniejsze, by nowe ubrania pasowały do ciebie. Uwierz, że czasem warto dać komuś innemu popatrzyć na siebie krytycznym okiem.

Dobra stylistka skoncentruje się plusach twojej sylwetki i powie, w jaki sposób je podkreślić. Doradzi, jak zatuszować wady – Jak wyszczuplić męską sylwetkę?. To wszystko będzie możliwe za pomocą doboru właściwych dla ciebie krojów i odcieni.

Na koniec jeszcze uwaga odnośnie rosnącej popularności tego typu działań. Usługi personal shopper są dostępne w dużych polskich miastach takich jak Poznań, Kraków, oczywiście stolica, lecz również w małych miejscowościach.