Gładka cera

Zadbaj o swą delikatną skórę

Skóra jest naszą wizytówką, zwłaszcza skóra okolic twarzy i dekoltu, gdyż ją widzimy natychmiast. Trzeba zatem wyjątkowo o nią dbać.
Zagadnienie dbania o własną skórę nie jest proste.

trendy

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku bowiem istnieje wiele kosmetyków i czasem ciężko się na jakiś zdecydować. Zawsze czytajmy skład konkretnego kosmetyku. Im więcej posiada on składników pochodzenia roślinnego, tym lepiej. Szczególnie delikatna jest skóra okolic oczu. Tam bowiem błyskawicznie powstają zmarszczki oraz złe dla naszego image/u cienie. Dopasujmy krem do swego wieku. Jeżeli mamy już swoje lata, warto stosować krem pod oczy 30. dostosowany dla kobiet po trzydziestym roku życia. Warto przy okazji wiedzieć, iż nie musi to być produkt bardzo kosztowny. Także wśród tańszych produktów znajdziemy coś właściwego dla owej wrażliwej skóry.
Dobry krem pod oczy 30 winien odżywiać jak również leczyć naszą skórę. Skóra ta winna zostać nawilżona. Potrzebujemy zatem kremu, jaki będzie miał skoncentrowaną formułę a także składniki o zastosowaniu mocno nawilżającym. Zwykłe kremy do twarzy tutaj nie będą wystarczające. Możemy stosować w owych okolicach zwyczajny krem na zmarszczki, jednak jest to trochę ryzykowne, ponieważ mogą występować podrażnienia. Profesjonalny krem pod oczy jest także testowany na takie okoliczności.

Jak sądzisz? Czy znajdziesz dane na omawiany temat? Z pewnością tak – przejdź po tym linku (http://pl.labo-svr.com/collections/ak-secure) i odszukaj informacje tutaj.

Pamiętajmy, iż krem musimy wybrać spoglądając na problemy naszej skóry. Pamiętajmy, by krem nakładać w każdym wypadku od zewnętrznej do środkowej strony oka i zaraz nad łukiem brwiowym.

Decydujmy się na dobre i poważane kosmetyki dopasowane do rodzaju i stanu naszej skóry. Wtedy na pewno utrzymamy długo zdrowy i młodzieńczy wygląd naszej skóry, to jest wszak dla kobiet bardzo ważne.