Biały uśmiech

Zabiegi, które pozwolą zachować młody wygląd

W końcu nadeszły czasy, w których powrót do młodości nie musi wiązać się wyłącznie chirurgicznym naciąganiem skóry twarzy. Istnieją bowiem triki, które sprawią, iż w lustrze zobaczymy swoje młodsze odbicie!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Najważniejsze, nie zapominajmy o serum. Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem charakteryzuje je bogatszy skład. Aplikujemy je pod krem codziennie, albo używamy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Kolejna wskazówka: łączmy techniki i decydujmy się na zabiegi typu kilka w jednym. Umożliwią nam to zabiegi medycyny estetycznej, które łączą rozmaite techniki poprawiające jakość skóry, np.

Na pewno posłuży Ci moja witryna (https://novagroup.pl/produkt/laser-co2-finexel) z informacjami, które tyczą się opracowanego tu wpisu. Nie zwlekaj więc i kliknij w podany niżej link.

regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na lepsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy tudzież widoczne pory, nareszcie przestaną nam utrudniać normalne funkcjonowanie – link do strony na .

Twierdzi się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed słońcem już we wczesnym dzieciństwie i robiły to konsekwentnie przez cały rok, to miałybyśmy 80 proc.

Jeśli interesuje Cię prezentowany tekst, to bardzo dobrze, ponieważ ten opublikowany poniżej (https://www.vivamedica.pl/uslugi/kinesiotaping/) także ma równie ważne informacje – nie czekaj, tylko przeczytaj go.

mniej zmarszczek. Mało tego, da się słyszeć opinie, iż gdyby nie oddziaływanie promieni ultrafioletowych, pierwsze zmarszczki pojawiłyby się na naszej twarzy dopiero po 60. roku życia. Z tego powodu wybierajmy krem na dzień z współczynnikiem ochrony przeciwsłonecznej lub stosujmy filtr, np. w postaci podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Prawidłowo poprowadzona kreska, działa jak szybki lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki i w okolicach zewnętrznych kącika oka wykańczamy ku górze. Efekt uniesionego oka natychmiastowy!
Zdrowa, młoda cera jest naturalnie zarumieniona. W związku z tym w makijażu „odmładzającym” róż powinien obowiązkowo pełnić honorowe miejsce na naszej toaletce. Najlepszy będzie róż w jasnym odcieniu, delikatnie naniesiony na kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy.
Ruch, racjonalne odżywianie to wspaniały sposób na jak najdłuższe cieszenie się młodością.

To zrzucenie kilogramów, a przy tym odkrycie na nowo swej kobiecości. To poczucie, że robimy coś dobrego nie tylko ładnie wyglądać, ale żyć zdrowo.