Odzież elegancka,  Staniki push-up

Wyposażanie męskiej szafy czyli moda męska na co dzień

Każdego dnia na ulicach mijasz setki facetów. Część z nich ubrana jest całkiem od czapy, a część po prostu zachwyca – przyciąga spojrzenia nie jedynie pań, lecz też panów.

Prawdopodobnie wielokrotnie zastanawiałeś się jak się to dzieje? Sposobem na rozstrzygnięcie tejże tajemnicy może być należyte skompletowanie swej szafy! Wśród fragmentów konfekcji nie ma istotnych jak też mniej ważnych. Wszystko jest ważne, jednak poniektóre elementy są kluczowe. Te newralgiczne elementy to odpowiednio dobrane obuwie, spodnie (spodnie damskie) i tak zwana „góra”, a więc bluzka, sweter jak też marynarka.

męskie ubrania

Źródło: pixabay

Wychodzi na to, iż istotne jest wszystko. I tak jest, z tą różnicą, że najważniejsze jest, ażeby pojedyncze „podzespoły” naszego kostiumu „wywodziły” się z jednego stylu. O co idzie? O to, by nie zestawiać sportowych butów z garniturowymi spodniami oraz T shirt 4XL . Istotne jest, żeby trzymać się jednego stylu – potencjalne mieszanki akceptowalne są wyłącznie w kwestiach barw jak też dodatków – i tu również bez przesadnej ekstrawagancji.

Należy o tym pamiętać, albowiem kompozycja idealna to strój w jednym stylu – eleganckie buciki, spodnie w kant bądź modne jeansy, 7xl shirt (unikalne 7xl shirt) czy koszula znakomicie przylegająca do ciała plus marynarka. Takie zestawienie świetnie sprawdza się na wieczorne eskapady bądź do pracy, pod warunkiem, iż nie obowiązują tam uniformy. Przetestowanym wyjściem będą także swetry pod marynarkę.

Uczyńmy sobie selekcję. Albowiem w jednym stylu nie będziemy wszędzie chodzić, warto zaopatrzyć się w parę par bucików – 3 w zupełności nam wystarczą: jakieś sportowe do spacerowania na co dzień, drugie casualowe do jeansów a także trzecie – eleganckie. Rzecz jasna, jeśli jesteśmy skazani na częste zużywanie danego typu obuwia – możemy zakupić go więcej.

mężczyzna w swetrze

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Odnośnie spodni – każdy mężczyzna powinien mieć choć jedną parę bardzo praktycznych jeansów, jakie po stosownym zestawieniu z resztą konfekcji pozwolą nam „wejść” nieomalże wszędzie. Niezbędne będą również czarne spodnie. Ów odcień, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest najmodniejszy. Dodaje nam szyku, klasy i wyszczupla. Przydadzą nam się też spodnie garniturowe – nie każdego dnia idzie się na rozmowy kwalifikacyjne albo imieniny cioci, jednak kiedy trzeba to zrobić, powinno wyglądać się ogromnie szykownie.