Gładka cera

Wieczorem zastosuj „przydymiony” makijaż, gwarantuje idealny wygląd.

Trendy nieustannie się zmieniają, jednak nie całkowicie. Można bowiem znaleźć takie ubrania i takie estetyczne schematy, które są w wstanie przejść próbę czasu. Należy do nich na pewno smooky eye, a więc „przydymiony” makijaż oczu. Z jakiego powodu warto na niego postawić?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Najważniejszy plus już właściwie wskazaliśmy. Dlatego, że jest to niezwykle niepowtarzalny typ make-upu. Smooky eye(spójrz tu) perfekcyjnie znosi próbę czasu, a wobec tego wystarczy raz się go porządnie nauczyć, by móc to wykorzystywać przez długie lata. Na pewno nie okaże się niemodny w trakcie kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego rodzaju makijażu opiera się także na tym, że świetnie nadaje się do odmiennych stylizacji.

To bezpieczny dodatek do niemal dowolnej kreacji na wieczór i nie tylko. Nieważne, czy postawisz na zwiewną suknię lub tez spodnie i bluzkę z krótkim rękawem. Jeżeli przygotowujesz się na bal czy po prostu imprezę, „przydymione” oczy będą wyglądały znakomicie. Nie stawia również dużych barier odnośnie typu urody. Nie zastawiaj się zbyt długo odnośnie tego czy taki typ makijażu będzie do Ciebie pasować. Po prostu spróbuj, najprawdopodobniej będziesz prezentować się doskonale.

Kolejny argument za to to, że smooky eye stanowi połączenie elegancji z kuszącym wdziękiem. Jeżeli pragniesz wyglądać seksownie, ten typ makijażu okaże się szczególnie trafnym wyborem. Przy tym nie ma on w sobie nic z wulgarności. Wręcz przeciwnie, jest niezwykle delikatny i bardzo kobiecy. Do wykonania make-upu wystarczą ponadto podstawowe kolory. Sięgnij po czerń, oraz dwa odcienie brązu. To dość, by wykonać seksowny, kobiecy makijaż. Możesz do tego dorzucić również coś jaśniejszego a także lśniące drobinki, by dodać smooky eye nieco energii. Dobrze zrobiony makijaż jest szykowny, ale na pewno nie nudny.