Gładka cera

W co wyekwipować salon fryzjerski?

Co musi posiadać każdy zakład fryzjerski, jakie będą konieczne akcesoria które usprawniają pracę balwierza oraz zapewniają komfort klientów?
Owe pytania na ogół zadają sobie początkujący mistrzowie nożyczek jacy rozpoczynają swoją przygodę z fryzjerstwem.

Nie od dziś wiadomo, że profesjonalny zakład fryzjerski winien ośmielać do korzystania ze swych usług już od samego wejścia. Jednak jakość świadczonych usług uzależniona jest od wielu elementów, o jakich każdy fryzjer powinien mieć pojęcie. W poniższym materiale, podpowiadamy o czym warto pamiętać przy wyposażaniu zakładu fryzjerskiego.

substancja

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
gabinety kosmetyczne

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wyekwipować zakład pogrzebowy – (Zakład pogrzebowy Memento) fryzjerski? Fotele – pierwszorzędną sprawą będzie wygoda klientów, tak tych czekających jak również tych już obsługiwanych. Dlatego komfortowe fotele a także sofy to pierwszeństwo dla każdego salonu. Fotel musi wykonany być z materiału wysokiej jakości, wyekwipowany w podłokietniki. Znakomicie jeśli ma podnóżek, który umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji sprzyjającej relaksowi. Powinien być również wyekwipowany w regulację wysokości, którą ustawia się albo przy użyciu pompy hydraulicznej czy też gazowej.

Bez zwłoki zobacz artykuł w serwisie (https://pl.babor.com/products/cia-o/89) prezentującym pokrewne treści. Są równie pasjonujące, ponieważ dotyczą tego samego zagadnienia.

Zwierciadła – w tym obszarze także należy zwracać uwagę na bardzo istotne kwestie. Lustro fryzjerskie musi mieć ogromną odporność na wilgotność. Nie powinny być to standardowe zwierciadła takie jak w zwykłych umywalniach. Profesjonalne zwierciadła zrobione są ze specjalnego surowca, który ochrania je przed korozją. Taborecik – niesłychanie pomocnym w pracy balwierza jest specjalny taboret tzw. hoker, który gwarantuje mu wygodę.

Jest to specjalny typ obrotowego taboretu bez oparcia. Ma regulację wysokości a porusza się na gumowych kołach. Konieczne są także takie akcesoria jak: peleryny, nożyczki, grzebienie jak też lokówki.