Gładka cera

Użycie nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej

Laser na stałe wstąpił w każdą dziedzinę naszego istnienia. Medycyna estetyczna wiedzie prym, jeżeli chodzi o użycie współczesnych technologii. Blizny pooperacyjne, także trądzikowe są przyczyną wstydu i niepewności. Medycyna estetyczna proponuje laserowe usuwanie blizn trądzikowych.

czysta cera

Autor: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Źródło: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Technologia laserowego usuwania blizn to nieinwazyjne rozstrzygnięcie, stosujące laser frakcyjny, dzięki czemu możliwe jest prędkie i efektywne anulowanie blizny. Impulsy laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i ożywiają wzrost nowej, zdrowej tkanki. Okres gojenia się skóry jest dość krótki, zagrożenie zakażeń wyeliminowane, a odbierany ból jest mały, lub nie ma go w ogóle.Laserowe usuwanie blizn trądzikowych (patrz) może być użytkowane na każdych rodzajach skóry, co wraz z zdumiewającymi rezultatami czyni ją preferowaną strategią eliminowania blizn.Operacja plastyczna pochwy, innymi słowy waginoplastyka , to skorygowanie szerokości waginy. Na ogół decydują się na nią panie, u jakich w wyniku rodzenia doszło do pęknięcia, bądź rozciągnięcia pochwy i krocza.

Zainteresował Cię nasz post? Będzie nam przyjemnie, jeżeli zdecydujesz się na przeglądnięcie kolejnych. Po prostu kliknij odsyłacz i wejdź do następnej strony.

Zamierzeniem operacji plastycznej pochwy jest poprawienie naprężenia mięśni waginy. Zabieg ten pozwala kobiecie silniej czuć przyjemność płynącą z seksu. Ze względu na to że operację plastyczną pochwy wykonuje się w znieczuleniu całkowitym, to niezbędne jest, aby pacjentka była absolutnie zdrowa. Zupełna rekonwalescencja po tym zabiegu trwa około dwa miesiące. W tym czasie należy szczególnie troszczyć się o odpowiednią czystość operowanej okolicy.

usuwanie owłosienia

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Fotodepilacja Warszawa to niszczenie owłosienia za pomocą światła. Polega to na wybiórczej fototermolizie, w czasie której zachodzi konwersja energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i usuwanie wyłonionych komórek odpowiedzialnych za przyrost włosów. Melanina pochłania energię cieplną i wiedzie ją do mieszka włosowego, gdzie odmieniona w ciepło niszczy mieszki włosa. Pozbawiony takich komórek włos umiera i wypada.
Liczba zabiegów zależy od rodzaju skóry, właściwości owłosienia, partii ciała poddanej depilacji, płci i wieku, a dodatkowo jego profilu hormonalnego.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz w treści (https://www.medimix.pl/artykuly-medyczne) znajdujący się tam artykuł. Są tam inne tego rodzaju materiały. One również prezentują tę problematykę.

Istnieje sporo przeciwwskazań, o jakich pacjent musi być zaznajomiony przed zabiegiem.