Staniki push-up

W jakiego typu sytuacjach faceci wkładają piżamy i szlafroki, nawet jeśli zwyczajowo nie zakładają tego typu odzień

Bardzo wielu facetów w ogóle nie używa takich okryć, które w jakikolwiek sposób łączą się z szeroko pojętą tematyką nocnych koszmarów. Do tego typu garderoby zaliczyć można chociażby piżamy. Panowie chętnie chrapią w podkoszulkach bawełnianych i slipach, ponieważ piżama mocniej krępuje ruchy, a poza tym w czerwcowe noce trudno zasnąć, kiedy nogi i ramiona są dodatkowo zakryte. Z kolei w styczniu szlafroki męskie powinny triumfować – a jednak często zalegają na sklepowych ladach.

szlafrok

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Czyżby piżama i szlafrok całkowicie się zdezaktualizowały? Przejrzyjmy chociaż oględnie ten artykuł aż do końca, a stwierdzimy, że niejeden małżonek zdecyduje się na wybieranie takich części garderoby.Pierwszą sposobnością do założenia piżamy jest na pewno obowiązkowy i mało miły pobyt w poliklinice. Tutaj nie ma miejsca na machinalny ubiór, a dodatkowo nieco minimalistyczne ubranie byłoby bardzo niestosowne, nawet na męskim oddziale. W czasie szpitalnego leczenia faceci raczej nie koncentrują się na częściach garderoby, bardziej troszczą się o swoje życie bądź zastanawiają się, czy kolejny zabieg będzie w takim samym stopniu bolesny, jak ten sprzed 3 dni.

Od czasu do czasu wyjeżdżamy na upragniony sylwestrowy wyjazd w góry. W tym przypadku szlafroki męskie sprawdzą się na piątkę z plusem, zwłaszcza jeśli okrywać będą ciało nie nastolatka, ale mężczyzny w podeszłym wieku – Wtedy ochota do zabawy nie bywa tak duża, jak za minionych dekad i nikogo nie zaskakuje widok mężczyzn siedzących przed odbiornikami telewizyjnymi z kubkiem gorącej herbaty owocowej w jednej ręce oraz pilotem w drugiej. Nawet w standardowo sypialnianej garderobie można przecież oglądać z okna (przetestuj okna pvc wrocław) balkonowego sztuczne ognie i mknące po ulicach

mężczyzna

Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com

końskie zaprzęgi. A kiedy do biura młody mężczyzna codziennie zakłada muszkę i elegancki garnitur, to na urlopie z ochotą wybierze mniej formalne odzienie.

Szlafroki przydają się również wtedy, gdy do naszego domu schodzi się dawno niewidziana familia. Późnym popołudniem, kiedy pada kapuśniaczek i goście nie za bardzo mają chęć wychodzić do restauracji, rozgrywane są przy przyćmionym świetle lampy emocjonujące partyjki szachów. A w czasie zimnych nocy, niezależnie od faktu bycia kobietą albo mężczyzną, najlepiej czujemy się w milutkich, wełnianych skarpetach i szlafrokach z pluszu, pod które wkładamy satynowe piżamy – .