Biały uśmiech,  Gładka cera

Wybierz się do zakładu kosmetycznego na procedurę przy użyciu lasera i odśwież stan swojej skóry o 100%!

Każda pani chce być ładna, w dążeniu do oczekiwanego rezultatu kobiety chętnie korzystają z zakładów kosmetycznych, które mają sposobność rozwiązać wiele z problemów jakie dostarcza nam stan naszej skóry, etc. Coraz częściej do udoskonalenia naszej aparycji w zakładach kosmetycznych stosowane są zaawansowane techniki. Jedną z nich okazuje się być laser.

Dlaczego musisz skorzystać z lasera ktp

Laser KTP (więcej znajduje się tutaj) w pierwszej kolejności zdaje egzamin przy likwidacji wszelkich zmian skórnych zlokalizowanych głownie na twarzy. Ponadto umożliwia usunięcie takich zmian jak: pajączki naczyniowe, naczyniaki starcze, teleangiectasias czy naczyniaki gwiaździste, zmiany barwnikowe. Mniej wiadomymi odpowiedziami jest zastosowanie tego typu terapii przy odmłodzeniu przy użyciu światła albo leczeniu kępek żółtych (xanthelasma palpebrarum). Skutecznie poradzi sobie z różnorodnego typu brodawki, np. łojotokowe czy płaskie. Łatwo zlikwiduje niechciany już tatuaż salon tatuażu szczecin w odcieniu czerwonym. Po zabiegu skóra jest zazwyczaj zarumieniona i może pojawić się lekki obrzęk. Przejawy przeważnie ustępują po upływie od kilku do kilkunastu godzin.

Odkryj wygodę zabiegu epilacji

Epilacja to permamentne lub tymczasowe pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. W odróżnieniu do depilacji, w trakcie zabiegu epilacji owłosienie usuwane są włącznie z ich cebulką – dzięki czemu owłosienie wyrasta słabsze, a po paru zabiegach zanika kompletnie.

W tym wypadku także z asystą przychodzi laser. Jest to technika bezinwazyjna. Zbędne owłosienie likwiduje się przy użyciu promienia lasera, który przenika do skóry niszcząc cebulkę włosa. Aby procedura została odpowiednio wykonana, musi poprzedzić ją narada u kosmetologa, który oceni formę naszej skóry i owłosienia, a następnie dobierze odpowiednie ustawienia lasera. Jeżeli nie ma przeszkody do przeprowadzenia zabiegu, kosmetolog wykona próbę. Przed przystąpieniem do epilacji nie można się opalać najmniej na miesiąc przed ustalonym zabiegiem. Zraniona i przesuszona skóra nie nadaje się do wykonania procedury. Po epilacji również niewskazane jest wystawianie skóry na promienie słoneczne.

Autor: Centrum Dermamed