Archiwum: ubrania

ubrania

Co powinieneś zweryfikować, zanim zrobisz zakupy w hurtowni odzieży?

szafa z ciuchami
Dawniej nabywanie ciuchów w second handzie było poczytywane za coś krępującego. Dziś nie jest to już oznaką ubóstwa, raczej racjonalności i inwencji. Odzież używana osiągnęła coraz większą popularność, więc posiadacze second handów nierzadko nabywają w różnych hurtowniach odzieży używanej. Co należy wiedzieć, nim dokona się transakcji w hurtowni?

Dlaczego należy kupować odzież używaną w sklepach z właśnie tego typu odzieżą?

sklep z ciuchami
Każda z osób chce modnie i świetnie wyglądać, ubrania które możemy kupić w wielkich sieciach sklepowych, często są niezbyt dobrej jakości, lecz ich wygląd jest z pozoru idealny. Dużą popularnością ostatnimi czasy cieszą się second-hand’y, a konkretnie sklepy z odzieżą używaną. Bez wątpienia fakt ten jest spowodowany tym, iż możemy tam natrafić na wyjątkowe a co najważniejsze oryginalne rzeczy za niską cenę.

Zakupy ze stylistką – usługa dedykowana nie wyłącznie dla najbogatszych

ubrania
Jeżeli mimo wysiłków nieustannie masz wrażenie, iż nie potrafisz się fajnie ubrać, przeczytaj ten artykuł, może mamy dla ciebie sugestię.

Bywa, że pomimo wypełnionej szafy masz problem co na siebie włożyć przy różnych okazjach. W takim wypadku z pomocą może przyjść stylistka. Nie sztuka mieć szafę, w jakiej zalegają sterty ciuchów, kiedy nie jesteś w stanie stworzyć przynajmniej kilku zestawów. Rzecz tkwi w tym, aby posiadać konieczne minimum, które będzie dopasowane do twojej figury, stylu i sposobu życia.