Gładka cera

Trendy w sztuce tatuażu

Podjęcie decyzji o tatuażu nie może być efektem chwilowej ekscytacji. Ruch ów trzeba nieźle przemyśleć – chociaż zachodzi możność usunięcia tatuażu, nie jest to zabieg prędki, ani tani. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na dylemat: z jakiego powodu pragnę mieć tatuaż? Nie pożałują decyzji o tatuażu ci, którzy postanowili uwiecznić konkretne wydarzenie. Jednakże lepiej nie tworzyć tekstów pejoratywnych – codzienne patrzenie na klęskę wyrytą na skórze może wpędzić w depresję!

wytatuowane plecy

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba powstrzymać się także od szkiców na cześć „prawdziwych miłości” czy też złamanego serduszka. Naprawdę nie potrzeba wypisywać sobie imiona chłopaka, aby dowieść, że go kochamy. To zachowanie mało dojrzałe. Tymczasem co uczynimy, jeżeli przyuważymy ideał mężczyzny na obłapianiu drugiej dziewczyny? No, właśnie… Dobrze jest także rozważyć sam deseń – czy zarejestrowanie konkretnej sentencji musi być proste jak budowa cepa? Być może zamiast cytatów, jakie mają niemałą szansę znaleźć się w „w największym stopniu dresiarskich tatuażach”, daną myśl lepiej wyrazi symboliczna grafika. Przed pójściem do gabinetu tatuażu warto przewertować wszelkie możliwe wzorki, wariacje, pomysły i z pewnym wnioskiem dopuścić do siebie igłę – zerknij tutaj.

Tatuaże tymczasowe istnieją w wielu wersjach kolorystycznych. Są i czarne, i zielone. My jednakże najbardziej zwracamy spojrzenia na te metaliczne. Szczególnie w wersji srebra bądź złota. Nic nie uwydatnia lepiej letniej opalenizny aniżeli te dwa odcienie. Co najważniejsze, tu nie obowiązuję żadne zasady. Możemy odważnie zestawiać te dwa kolory z sobą – srebrzysty oraz złoty.

gwiazdka nad kostką

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie masz śmiałości na trwały tatuaż, lub obawiasz się podejmować decyzji na całe życie, tenże metaliczny tatuaż inkberry tatuaże szczecin jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Wzór utrzymuje się na skórze 5 dób. Istotne, ażeby go nie natłuszczać. Nie obawiaj się podrażnienia skóry – srebrne tatuaże są testowane dermatologicznie. Można w każdej chwili zmyć je za pomocą oliwki. Wyższość metalicznych tatuaży nad klasycznymi? Po pierwsze – cena. Zmywalne tatuaże można kupić w internecie już za 20 zł za zapakowanie rozmaitych wzorków. Po drugie – desenie możesz zmieniać dowolną ilość razy. Nie są przecież z tobą na zawsze