Gładka cera

Trendy w sztuce tatuażu

Podjęcie decyzji o tatuażu nie może być efektem chwilowej ekscytacji. Ruch ów trzeba nieźle przemyśleć – chociaż zachodzi możność usunięcia tatuażu, nie jest to zabieg prędki, ani tani. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie na dylemat: z jakiego powodu pragnę mieć tatuaż? Nie pożałują decyzji o tatuażu ci, którzy postanowili uwiecznić konkretne wydarzenie. Jednakże lepiej nie tworzyć tekstów pejoratywnych – codzienne patrzenie na klęskę wyrytą na skórze może wpędzić w depresję!

wytatuowane plecy

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba powstrzymać się także od szkiców na cześć „prawdziwych miłości” czy też złamanego serduszka. Naprawdę nie potrzeba wypisywać sobie imiona chłopaka, aby dowieść, że go kochamy.

Napisaliśmy artykuł o pokrewnej tematyce. Znajduje się on na następnej stronie. Wejdź zatem w poniższy link i dowiedz się szczegółów z tym związanych.

To zachowanie mało dojrzałe. Tymczasem co uczynimy, jeżeli przyuważymy ideał mężczyzny na obłapianiu drugiej dziewczyny? No, właśnie… Dobrze jest także rozważyć sam deseń – czy zarejestrowanie konkretnej sentencji musi być proste jak budowa cepa? Być może zamiast cytatów, jakie mają niemałą szansę znaleźć się w „w największym stopniu dresiarskich tatuażach”, daną myśl lepiej wyrazi symboliczna grafika. Przed pójściem do gabinetu tatuażu warto przewertować wszelkie możliwe wzorki, wariacje, pomysły i z pewnym wnioskiem dopuścić do siebie igłę – zerknij tutaj.

Tatuaże tymczasowe istnieją w wielu wersjach kolorystycznych. Są i czarne, i zielone. My jednakże najbardziej zwracamy spojrzenia na te metaliczne. Szczególnie w wersji srebra bądź złota. Nic nie uwydatnia lepiej letniej opalenizny aniżeli te dwa odcienie. Co najważniejsze, tu nie obowiązuję żadne zasady. Możemy odważnie zestawiać te dwa kolory z sobą – srebrzysty oraz złoty.

gwiazdka nad kostką

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie masz śmiałości na trwały tatuaż, lub obawiasz się podejmować decyzji na całe życie, tenże metaliczny tatuaż jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Wzór utrzymuje się na skórze 5 dób. Istotne, ażeby go nie natłuszczać. Nie obawiaj się podrażnienia skóry – srebrne tatuaże są testowane dermatologicznie. Można w każdej chwili zmyć je za pomocą oliwki. Wyższość metalicznych tatuaży nad klasycznymi? Po pierwsze – cena. Zmywalne tatuaże można kupić w internecie już za 20 zł za zapakowanie rozmaitych wzorków. Po drugie – desenie możesz zmieniać dowolną ilość razy. Nie są przecież z tobą na zawsze