Gładka cera

Szampon przeciw wypadaniu włosów i kremy na cellulit.

Szmpon na wypadanie włosów z wyciągiem z roślin to kosmetyk który skutecznie oczyszcza oraz wzmacnia włosy z tendencją do wypadania. Specyfik usprawnia mikro krążenie w skórze głowy; powoduje, że włosy odzyskują swoją witalność; stają się mocne i stopniowo odzyskują gęstość. Szmpon na wypadanie włosów ochrania i naprawia skórę głowy i włosy. Wyciąg z drzewa oliwnego działa przeciw starzeniowo na mieszki włosowe. Aminokwasowy kompleks witaminy H polepsza usytuowanie włosów w cebulce, przyspiesza porost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego polepsza mikro krążenie w skórze głowy.

szampon

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleks witamin oraz aminokwasy nawilżają włosy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia, wzmacnia cebulki i dotlenia skórę na głowie. Włosy są mocniejsze, bardziej gęste i zdrowsze. Szmpon na wypadanie włosów został stworzony z przeznaczeniem do suchej skóry głowy i zniszczonych włosów. Intensywnie je pielęgnuje, nadając włosom blask i zdrowy wygląd. Szmpon na wypadanie włosów niweluje też łupież, nadając włosom niepowtarzalny wygląd i nieodparty urok.

Cellulit pojawia się z powodu nieprawidłowego funkcjonowania układu limfatycznego, w wyniku czego, następuje odkładanie się w komórkach tłuszczowych – niewydalanych produktów przemiany materii.Cellulit występuje zazwyczaj u kobiet w okolicy bioder, brzucha, ud i pośladków.Dobrze działające kremy na cellulit mają zawierać algi morskie, które wzmagają przemianę materii i wzrost wymiany osmotycznej, co powoduje eliminację nadmiaru wody z tkanek i zmniejszenie złogów tłuszczowych oraz poprawiają elastyczność skóry oraz działają przeciwzapalnie. Następnym istotnym składnikiem, które powinny zawierać kremy na cellulit jest kolagen. Kolagen to podstawowy budulec tkanki łącznej, naskórka i skóry właściwej. Za sprawą swoich właściwościom naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności skóry oraz jej sprężystości. Kolagen jest ważnym elementem walki i terapii przeciw rozstępom, których podstawową przyczyną jest rozerwanie włókien kolagenowych (więcej). Kremy na cellulit powinny zwieraćteż jeżowkę, wspomagającą pielęgnację skóry pomarszczonej oraz z celullitem. Centella z kolei to składnik nawilżający, nadaje elastyczność naczyniom krwionośnym, usuwa krwiaki. Dobrze działające kremy na cellulit posiadają w swoim składzie takżeOlejek pomarańczowy, mający właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze, antystresowe, obniżające ciśnienie, wybielające oraz nawilżające.