Staniki push-up

Pragniesz być bardziej seksowna? Poznaj proste sposoby na kuszenie innych

Rutyna w związku może przydarzyć się każdej, nawet najbardziej kochającej się parze. Co wówczas robić? Mamy do wyboru rozmaite możliwości. Rzecz jasna wykluczmy te bardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wówczas, gdy pojawiają się oznaki znudzenia partnera. Często nawet nieznaczne zmiany mogą zagwarantować miłe efekty. Przykładem może być wybranie seksownej odzieży.

sprawdź stronę

Autor: Aykes
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmawiając o seksownej odzieży przeważnie mamy na myśli seksowną bieliznę, niemniej nie tylko uwodzicielski biustonosz może natchnąć męską wyobraźnię. Także pozostałe składowe garderoby, w tym seksowne koszulki – sexowne – strona www – koszulki nocne na – mogą być doskonałym wabikiem. Podstawą jest rzecz jasna to, żeby odsłaniały w atrakcyjny sposób wybrane części ciała. I niekoniecznie działa tu zasada im mniej tym lepiej, choć oczywiście rzesza, zwłaszcza męskiego grona nie ma nic przeciwko niej. Sexi polega często na tym, że odsłaniamy jedynie ułamek, mały fragmencik biustu albo bioder, by w ten sposób podziałać na hormony odbiorcy i jego wyobraźnię. Następną kwestią jest również rzecz jasna kolor. W przypadku seksownych koszulek, tutaj czerwień jest kolorem jak najbardziej stosownym, zwłaszcza gdy chodzi o strój dla pań. Niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także … rozmiar. Tak właśnie, trzeba powtórzyć w tym miejscu często ogłaszany slogan – rozmiar ma znaczenie.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak odnosi się to do naszych koszulek? Otóż nie ma wątpliwości, że najbardziej seksi wyglądają te, które są dopasowane do naszego ciała i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek rzecz jasna najlepiej jeśli idzie to w parze z tak samo seksowną sylwetką. Mało kiedy podniecamy się na widok osób ubranych w zbyt duże rzeczy, wiszące na człowieku niczym na wieszaku.

Odwiedź ten link! To bez dwóch zdań ta witryna (https://www.steam.biz.pl/products/elementy-wciskane-wywijane/), przeczytasz tam wiele przydatnych materiałów! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

Jeśli chcemy być seksi, postarajmy się, aby ubranie pięknie przylegało do ciała. I nie chodzi rzecz jasna o to, aby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki tłuszczu – wszystko należy stosownie wyważyć. Ogólnie, im bliżej ciała tym lepiej. Pamiętajmy też na koniec, że podstawą jest byśmy po prostu wewnętrznie czuli się seksi. Nawet najbardziej ponętne ciało jeśli nie towarzyszy mu błysk w oku za seksowne z pewnością nie będzie uznane.