Archiwum: sylwetka

sylwetka

Klasyczny sweter podstawą każdej garderoby

Prezentujemy najbardziej ponadczasową element garderoby – zarówno kobiecej, jak i męskiej – elegancki sweter. Dzięki dzisiejszym technologiom produkcji nie musi być czymś niekomfortowym.Czasami łączymy sweter z czymś gryzącym skórę i kłopotliwym w praniu. Współczesne sweterki stanowią perfekcyjne dopełnienie casualowego stylizacji. Powinny być ubierane zamiast marynarki lub jako koszula. Aktualnie moda propaguje ubieranie swetra na gołe ciało.

Jak ubierać się, by wyglądać bardziej szczupło? Czy są jakieś sprawdzone sposoby?

gorset
Czasem może się zdawać, że jedynym sposobem, żeby zakryć zbyt dużą ilość centymetrów w biodrach jest noszenie czarnych strojów. To oczywiście nieprawda, bo to tak właściwie jedna z paru rad, jaka może spowodować, że nasza sylwetka będzie prezentować się atrakcyjniej. Przy tym, czarny kolor nie jest za każdym razem trafnym wyborem, gdyż ubranie się w tak od stóp do głów powoduje, że sylwetka wyda się bardziej ociężała.

Bielizna dla kobiet i mężczyzn

Figura bez cellulitu, pośladki
Każda kobieta marzy o sylwetce doskonałej. Jedynie nielicznym matka natura dała perfekcyjne kształty i te szczęśliwe kobiety nie muszą wciąż zmagać się z uporczywą skórką pomarańczową na udach oraz pośladkach oraz nadprogramowymi kilogramami. Wybierając markowe, wypróbowane przez wiele kobiet majtki wyszczuplające, wybiera się w rzeczywistości rewelacyjną jakość. Materiał, z jakiego zostały zrobione, w żadnym wypadku nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, gdyż zaliczany jest do tych niezwykle trwałych.