Bez kategorii

Sponsor drużyny – metoda na jej rozwój. Jak go odnaleźć? Jakim sposobem nakłonić przedsiębiorców do wsparcia?

Jesteś miłośnikiem jakiegoś sportu? Namiętnie oglądasz go w TV? A może także sam uprawiasz? To doskonale. Warto jest mieć hobby, a w szczególności tak korzystnie działające na nasz organizm.

Z pewnością dzięki temu masz więcej pozytywnej energii, radości życia, jesteś zdrowszy. A obecnie niestety nie każdy może się tym poszczycić. Jednak Wasze hobby jest też bez wątpienia również dość drogie. Musicie przecież zakupić sprzęt i go co jakiś czas wymieniać, inwestować w jednolite ubrania, wynajmować salę do ćwiczeń, jak również docierać w jakiś sposób na rozgrywki odbywające się gdzieś dalej. Za wszystko to trzeba zapłacić i to sumując dosyć sporo, a nie wszystkich niestety stać na pokrycie tychże wydatków ze swojej kieszeni. Co w takim razie możecie zrobić? Najlepiej zaciekawcie się zjawiskiem, którym jest fundraisers for sports team.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej mavic 2 pro danych na innych witrynach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

O co chodzi? Naturalnie o odnalezienie sponsorów, a zatem osób lub firm, jakie chciałyby Was wesprzeć finansowo – artykuł o fundraisers for sports teams. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Musisz tylko orientować się, w jakich miejscach szukać.

drużyna na piłkarskim boisku

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

A w takim razie gdzie? Najkorzystniej rzecz jasna wśród przedsiębiorców. Rozejrzyj się w lokalnych przedsiębiorstwach. Z pewnością wyszukasz tam fanów dyscypliny sportowej, jaką się zajmujesz. Grasz w piłkę nożną? Przecież to bardzo powszechny sport. A może w koszykówkę lub siatkę? Tu wcale nie jest gorzej. Nieco mniej na czasie jest np. hokej, ale właśnie ta niszowość może skusić dobrego sponsora. Kiedyś już będziesz mieć kogoś konkretnego na oku, spróbuj podjąć z nim kontakt.

Wystosuj oficjalne, poważne pismo na poziomie. Przedstaw w nim Wasze działania, sukcesy, krótko mówiąc – pokażcie się z jak najlepszej strony, a z pewnością przyniesie to rezultat. Jeżeli nie od razu, to za drugim czy trzecim razem. Jednakże aby on był w pierwszej kolejności powinieneś zadbać o poziom drużyny. Niech faktycznie ma się ona czym poszczycić – przejdź na stronę. Niech to będzie niekłamana grupa pasjonatów, jacy wkładają masę wysiłku w to, aby osiągnąć sukces. Tak, aby sponsor był dumny z ludzi, których finansuje. Jeśli staniecie się znani dzięki swoim osiągnięciom, to przedsiębiorcy sami się będą starali, aby umieścić swoje logo na Waszych t-shirtach.