Biały uśmiech

Szybki poradnik – jak możemy pozbyć się zmarszczek

Zbyt pomarszczone czoło sprawia, że czujemy się starsi i mniej atrakcyjni. Powstawanie zmarszczek bądź problemy układu krwionośnego to naturalne procesy, które przechodzimy zwykle inaczej.

Co jednak, kiedy przychodzą one zbyt szybko osłabiając przy tym nasz wygląd? Sposobem na usuwanie zmarszczek jest decyzja o zabiegu w klinice medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

W takim miejscu poza usunięciem zmarszczek wpłyniemy na własną sylwetkę za pomocą najnowszych technologii czy nadamy starzejącej skórze i paznokciom dawny urok. To wszystko pod okiem dermatologów. Zamykanie drobnych naczyń krwionośnych, a więc działania wewnątrz jednego z głównych układów człowieka są realizowane w ramach tak zwanej laseroterapii. Przez operacje laserem wyeliminujemy także odrastające owłosienie. Decydując się na takie operacje chwilowo „odmładzające” bierzemy pod uwagę wystąpienie skutków ubocznych. Poznasz szczegóły na …………………………………………………………… Miejsca, takie jak klinika medycyny estetycznej w Krakowie, funkcjonują w oparciu o doświadczoną kadrę, mającą za sobą tysiące godzin zabiegów, równie dużo samych zabiegów na klientach.

Usuwanie zmarszczek odbywa się przez wstrzykiwanie substancji wypełniających (tzw. wypełniaczy). Kojarzymy je najczęściej jako zabieg z czołem – miejscem typowej „identyfikacji”. Jednak zmarszczki to nie tylko przestrzeń między oczami a włosami. Żelami wyeliminujemy kolejne fałdki, które mamy dookoła ust, w okolicach szyi i dekoltu. Przez zabieg korygujemy również podniszczone kąciki ust, kształt podbródka, a nawet skórę dłoni. Rezultaty naoczne zabiegów estetycznych nie trwają wcale wiecznie. Efekty odmładzania szacuje się na (w przybliżeniu) kilka miesięcy do roku. Dokładne odmłodzenie uwarunkowane jest kilkoma czynnikami, m.in. od przyswojenia substancji, stylu życia czy mocy botoksu. Stawiajmy na te, które nie mają przeciwwskazań i które można spokojnie wszczepiać podczas kolejnych zabiegów. Gładka cera staje się coraz bardziej pożądana. Coraz więcej ludzi sięga po zabiegi u specjalistów dermatologii estetycznej. Najważniejsze w całym procederze pozostaje dokładne rozważenie tej decyzji. Po zabiegu na skórze zaczynamy życie z „odmłodzonym” ja. I to od nas zależy jak zdrowo poprowadzimy dalsze zabiegi.