Staniki push-up

W jaki sposób uporać się z niezwykle trudnym wyzwaniem, jakim bezsprzecznie jest organizacja wyjazdu na łono natury?

Egzystując w jednym z ogromnych miast każdego z nas czasami, dopada zmęczenie ciągłym wyścigiem i nieustającym gwarem, będącym niezbywalną cechą, każdej dużej miejscowości. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na choćby parodniowy wyjazd, podczas którego możemy spędzić parę chwil na łonie przyrody i po prostu spokojnie odpocząć. Jednak takie przedsięwzięcie pod żadnym pozorem nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Na szczęście żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku i istnieją techniki, które zorganizowanie takiej wyprawy niezwykle nam uproszczą.

wizja - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z najważniejszych przedmiotów podczas wyprawy na łono przygody na pewno jest miejsce do snu. W tej kwestii niepodzielnie rządzą namioty Coleman. Jednak nic w tym dziwnego, gdyż maja one mnóstwo plusów. Przede wszystkim namioty Coleman są niezwykle odporne na wszystkie uszkodzenia i zamoknięcie co, w warunkach polowych, zdarza się szczególnie często (dobra strona). Co więcej są one też niezwykle łatwe w przewożeniu, można więc niewielką paczuszkę wrzucić do auta razem z resztą ekwipunku. Jeżeli ktoś natomiast nie ma doświadczenia w kwestii rozkładania podobnych konstrukcji, namioty Coleman też nie będą problemem, gdyż w ich przypadku jest to niezwykle proste i na pewno każdy da sobie z tym radę. No tak, jednakże na namiocie się nie kończy, bo na takim wyjeździe potrzebne jest jeszcze sporo innych rzeczy. Jednym z przydatnych nowinek jest z pewnością bielizna Merino. Za tą tajemniczą nazwą kryje się część garderoby zapewniająca, że w czasie przygód na łonie przyrody nie będzie nam zimno. Bielizna Merino wykorzystuje techniki termicznej, pozwalającej nam na zachowanie ciepła nawet w najbardziej mroźnych warunkach atmosferycznych, chroniąc tym samym przed zapoceniem. Jeżeli jesteśmy fanami niższych temperatur i zamiast wypadu nad wodę wolimy jazdę na nartach, czy desce snowboardowej, bielizna termiczna będzie doskonałym wyborem.

Jak więc wyraźnie widoczne wyposażenie się na przygodę za miastem nie jest łatwe, niezależnie od czasu w roku i panujących warunków atmosferycznych – bielizna merino jest dobra. Jednakże niezależnie czy jest mroźna zima, czy upalne lato, obecne czasy zapewniają nam sporo nowinek technologicznych sprawiających, że na głowie organizatora jest znacznie mniej problemów.