Archiwum: salon

salon

Przyrost możliwości w udoskonaleniu swojego piękna za pomocą mezoterapii oraz kwasu hialuronowego

mezoterapia
Obecnie nie trudno dbać o swoją aparycję. Która kobieta nie śni o witalnej, fenomenalnej cerze bez względu na śmigające w pośpiechu lata. Jest to jednak sen do spełnienia, ponieważ rozrost medycyny oraz techniki sprawia, że coraz to regularniej wymyślane są nowe środki zapobiegające starzeniu. Trzeba zapoznać się z ich pozytywami.

Depilacja laserowa – czy uzyskam efekt „wow”? Podstawowe informacje o depilacji

depilacja
Gładka skóra na stałe? Sporo pań o niej marzy! Nowoczesne kosmetyki, takie jak kremy do depilacji albo wosk na gorąco oraz depilatory nowej generacji potrafią na dłużej zapewnić efekt doskonale gładkiej skóry delikatnej w dotyku jak zaraz po depilacji, ale jedynie depilacja laserowa jest w stanie zlikwidować zbędne włosy na zawsze. Czy warto?

Otworzenie gabinetu kosmetycznego – jak dużo może wynieść wyposażenie salonu?

gabinet kosmetyczny, fotele
Otworzenie gabinetu kosmetycznego to świetny sposób na rozpoczęcie własnego biznesu. Pierwszą kwestią, po znalezieniu pasującego miejsca, jest wyznaczenie kwoty, która będzie wydana na kupno wyspecjalizowanych sprzętów i innych pomocy niezbędnych do pracy kosmetyczki. W tym momencie trzeba przemyśleć, jakie sprzęty są najbardziej potrzebne, a jakie można kupić w późniejszym czasie, gdy firma zacznie przynosić zyski.