Gładka cera

Przepis na świeży wygląd buzi

Każda dama bez baczenia na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Jednakże w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Z pomocą wtenczas przychodzi medycyna estetyczna. Olśniewający efekt może przynieść nowoczesny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie skrótowo opiszę w poniższym tekście. Niestety z biegiem czasu cera traci swój młody wygląd. Tkanka tłuszczowa powoli zanika, powodując, że buzia staje się chuda, co zarazem dodatkowo ją postarza. Skóra buzi robi się coraz bardziej cieńsza co prowadzi do tworzenia się zmarszczek.

cery oprócz rezultatu makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Wynik ich działania na skórę trwa dłużej niż klasycznego kwasu hialuronowego. Jest to typowe leczenie nie tylko objawów lecz też przyczyn starzenia się cery.

Preparat Sculptra, Ellanse, Radiesse możemy używać do korekt różnorodnych partii buzi: bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zmarszczek nosowo – wargowych, zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych), okolic kości policzkowych jak też lipoatrofii w razie schorzeń przewlekłych (na przykład AIDS).