Gładka cera

Przed świętami zatroszcz się o atrakcyjny layout na zabawę karnawałową!

W surowe zimowe dzionki nasza cera potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Zwłaszcza że w planach mamy zwariowaną noc sylwestrową i bankiety karnawałowe. Co więc sobie zafundować?

Jednym spośród najbardziej owocnych, a w dodatku coraz bardziej znanych, jest proces infuzji tlenowej. Opiera się on na wtłoczeniu pod warstwę skóry bardzo skoncentrowanej dawki składników regeneracyjnych za pośrednictwem tlenu pod wysokim ciśnieniem. Dzięki zestawieniu wysokiej porcji składników z tlenem zabieg ten daje rezultat prawie że natychmiast. Aby wynik obronił się dłużej, niezbędne jest przeprowadzenie serii zabiegów i później – w miarę wymagań – powtarzanie ich mniej więcej co 6 miesięcy. Jeżeli frapuje nas infuzja tlenowa Wrocław zapewnia nam trochę renomowanych gabinetów piękności, w których możemy się takiemu procesowi poddać. Wskazane jest to wykorzystać, szczególnie że jednorazowo zajmuje to blisko 1,5 godziny, a rezultat jednego zabiegu utrzymuje się ponad siedem dni.

przedłużanie rzęs wrocław

Autor: Klaus Post
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyczka wrocław
Przy okazji możemy też zadbać o bardziej efektowne efekty dla naszej prezencji i na przykład udać się na zagęszczenie lub przedłużenie rzęs. Tego typu przedłużanie rzęs oferuje w licznych gabinetach, również w tych, które parają się infuzją tlenową. Wynik na pewno będzie nieprzeciętny, a przecież niejedna z kobiet chce zrobić dobre wrażenie w trakcie zabawy.

Na takich operacjach nie warto robić oszczędności – poprawnie i zręcznie wykonane przedłużanie rzęs jest warte wszelkiej zapłaty. Gdy chcemy spotkać kogoś takiego jak solidna kosmetyczka (np art beauty) Wrocław zapewnia liczne alternatywy – trzeba jedynie trochę poszukać.