Gładka cera

Powody da których dobrze jest używać produkty bez konserwantów

Spora część osób niesłusznie sądzi, że kosmetyki naturalne nie są tak skuteczne w pielęgnacji jak kosmetyki z dodatkiem chemii. Owe przeświadczenie jest jedynie skutkiem naszego niedoinformowania. Faktem jest, że szampon do włosów który z łatwością się pieni – jest rezultatem zastosowania sztucznych substancji pieniących, które nie mają wpływu na samo działanie szamponu. Piana jest tylko uroczym, efektem mającym przyciągnąć ewentualnego klienta. Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy oraz ciała, nie mają w swoim składzie parabenów ani konserwantów. Obcujemy z czysta naturą. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne.

Ostatnimi czasy, z dużym zainteresowaniem spotkały się kosmetyki ekologiczne pochodzące z Niemiec – Santaverde. Cechą która wyróżnia produkty, jest to, iż produkty nie zawierają wody. Jeżeli nie ma wody, to czym została zastąpiona? Otóż wodę zastąpiono sokami roślinnymi pozyskiwanymi z własnych, ekologicznych upraw. W produktach z serii Aloe Vera, zamiast wody użyto występującego w dużym stężeniu, odżywczego aloesu. (Zobacz też spray do opalania) Sok ten zawiera całą masę enzymów, minerałów, witamin i innych wartościowych składników, jakich nie posiada woda. Sok aloesowy otrzymywany jest z własnej, ekologicznej plantacji aloesu znajdującej się w Hiszpanii, w jej południowej części.

Polki zaufały marce Santaverde, co możemy zaobserwować po komentarzach na forach internetowych. I nie nie powinno to nikogo dziwić, gdyż kosmetyki dające energię, nawilżenie, dobre samopoczucie oraz odprężenie to najlepsza inwestycja. (Polecamy też vichy normaderm krem cena) Do ich produkcji nie potrzeba wielkich zakładów chemicznych, nie potrzeba rozbudowanych oraz energochłonnych technologii (zobacz: WWW). Nie powstają przy tym również stosy toksycznych odpadów, które tysiące lat pozostaną w środowisku. Jeśli zależy nam na czystym środowisku, to sięgając po te kosmetyki powinniśmy mieć to na uwadze. Santaverde to cała gama kosmetyków do pielęgnacji. Co ma znaczenie, biorąc pod uwagę ich drogocenny skład, oraz pochlebne recenzje posiadaczek, ceny produktów w sieci występują w korzystnych cenach.

Przeróżne wiadomości z reguły zmieniają się dość często – solidna treść stale się przyda. Pragnąć się z nią zapoznać, kliknij w poniższy link – tam wszystko dla Ciebie omówiliśmy.

Warto więc przestawić się na naturalną pielęgnację. Autor