Gładka cera

Poszukujesz dodatkowej pracy? Chcesz dorobić w łatwy i niezwykle przyjemny sposób? Zostań konsultantką jednej z najbardziej znanych firm zajmujących się sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków.

Wstąpienie w struktury spółki Avon to jedno z najbardziej korzystnych metod na powiększenie domowego budżetu. Zostanie konsultantką to kwestia chwili, następnie można rozpocząć budować osobistą strukturę dystrybucji.

skóra - ogląd

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście, nim zaczniemy uzyskiwać satysfakcjonujące dochody musi upłynąć troszeczkę czasu, gdyż stworzenie osobistej siatki trwałych konsumentów nie jest kwestią chwili , ale co najważniejsze potem już jednakże sprzedaż sama wzrasta i klientki systematycznie nie zapominają o następnej kampanii. Jest to o tyle łatwe , iż produkty avon są popularne niebywale szerokiej zbiorowości odbiorców i popyt na nie jest faktycznie bardzo duży (informacje o produktach z Avonu). Nie wymagają zatem specjalnej reklamy. Sama praca konsultantki nie bywa trudna, wystarczy posiadać nieprzerwany dostęp do komputera i internetu. Każda z osób współpracujących otrzymuje identyfikator do logowania i przez swój panel zarządza własną sprzedażą.

Każde avon zamówienie przez internet jest przeprowadzane zwykle w w ciągu dwóch, trzech dni roboczych (kliknij tutaj). Dostarczenie paczki następuje w sposób najbardziej nam wygodny: albo pocztą, ogromnie często także konsultantki wybierają paczkomaty. Od chwili złożenia polecenia mamy dwadzieścia jeden dni na zapłacenie faktury. Odebrane od klientek kwoty są za każdym razem wyższe aniżeli kwota do zapłaty , dlatego też cała pozostałość środków , która z nich pozostanie jest naszym zyskiem . Do tej pracy zatem nie bywa nam nawet potrzebne posiadanie konta w banku.Jeżeli więc mamy chęć zasilić swój budżet o nadprogramowe pieniądze , naprawdę wskazane jest zacząć współpracę właśnie z firmą Avon. To także doskonale rozwiązanie dla młodych mam, które nie mogą sobie pozwolić na powrót do pracy na pełny etat. Korzyść bycia konsultantką to nie jedynie sprawa finansowa , ale też idealne podarki na rozpoczęcie .

Duże zamówienia to także mnóstwo nagród , gdzie nawet tak luksusowe kosmetyki avon jak bardzo drogie perfumy (orzeźwiające perfumy) możemy kupić za przysłowiową złotówkę.