Biały uśmiech

Jak nie zrujnować sobie kariery, czyli medycyna w służbie biznesu – garść przydatnych informacji dla finansistów

Podczas biznesowych konferencji elegancki ubiór może uczynić cuda. Jeśli wierzyć poradnikom, to najlepiej włożyć ciemny garnitur, niebieską koszulę oraz krawat w odcieniu głębokiej czerwieni. Jednak dobrze wybrany strój to nie wszystko. Trzeba również zadbać o własną twarz oraz dłonie – ta uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, gdyż panie aż nazbyt wiele czasu spędzają przed lustrem.

kliknij aby dowiedzieć się więcej

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Golenie policzków, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to zaledwie szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi spa wrocław pielęgnacyjne bywają oczywiście pożądane, lecz w tym przypadku warto iść krok dalej. Dla przykładu, szykowna i nietania koszula wygląda fatalnie, jeżeli założy ją facet, który nadmiernie się poci – ciemne plamy np. pod pachami są w stanie całkowicie zrujnować dobre imię kapitalisty. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, czasami niezbędna jest wizyta w klinice medycyny estetycznej. Nowoczesna medycyna zna dużo skutecznych metod walki z nadmiernym poceniem, a wybór terapii jest uzależniony od konkretnego przypadku. Jeżeli członek zarządu boryka się z tego typu problemem, to na początku próbuje leczyć nadpotliwość na własną rękę. Jednak kiedy powszechnie dostępne środki z tlenkiem glinu lub apteczne mieszanki okazują się mało skuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. Tylko osoba z wyższym specjalistycznym wykształceniem może polecić taką kurację, która będzie efektywna: od iniekcji z botoksu po leczenie chirurgiczne Natomiast kobietom, które dość często są zmuszone występować przed kamerą mogą przeszkadzać liczne przebarwienia na brodzie.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia usiana zwyczajnymi piegami wygląda uroczo, o tyle większych rozmiarów plamki są po prostu nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z cytrusów okazują się nieskuteczne, więc i w tym przypadku potrzebna będzie pomoc lekarza specjalisty, który może polecić zabieg Cosmelan. To doskonała kuracja specjalnie dobranym środkiem depigmentacyjnym. Wymieniona metoda leczenia jest efektywna, a dodatkowo bardzo bezpieczna. Choć na rezultaty trzeba czekać około miesiąca, to jednak warto być cierpliwym. A po udanym leczeniu elegancka bizneswomen być może skusi się także na pozostałe zabiegi, np. likwidacja zmarszczek wokół oczu jest teraz bardzo modna.