Gładka cera

Sposób na zgrabną sylwetkę i świetną aparycję

Zgrabna sylwetka i ładny wygląd skóry nie bierze się znikąd. Przychodzi okres, że samo zastosowanie kremów nie starcza. Wówczas z pomocą nadchodzą salony urody. Nie wszystkie zabiegi kosmetyczne da się dokonać w domu.

Dbające o urodę panie, często udają się do gabinetów kosmetycznych, żeby poddać się tam zabiegom dopomagającym zatrzymać młodość i urodę (zobacz: fryzjer warszawa targówek). Najważniejszym dla kobiet jest nawilżanie skóry. W wypadku, gdy skóra nie jest nadmiernie sucha, salony urody oferują maseczkę zawierającą algi i kolagen. Dla ogromnie wysuszonej cery rekomendowana jest jonoforeza. Polega to na wprowadzeniu w głąb skóry substancji czynnych za pomocą strumienia, które nawilżają i odżywiają skórę. Gabinety kosmetyczne sugerują dla pań zabiegi medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Mezoterapia aplikowana seriami na buzię i szyję, zapewnia skutek odmładzający.

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

W przypadku, jak kobieta nie jest zadowolona ze swojego ciała, ma możliwość poddać się zabiegowi wyszczuplającemu, to znaczy peelingowi całego ciała. Największym kłopotem u kobiet są pojawiające się zmarszczki. Gabinet kosmetyczny jest w stanie wystąpić z propozycją spłycenia zmarszczek. Zabieg przeprowadzany jest szczególnym urządzeniem i polega na wprowadzeniu pod naskórek szczególnej igły, poprzez którą słane są elektryczne bodźce. Aktywizują one skórę do tworzenia lipidów i białka, dzięki czemu zmarszczki stają się mniejsze. Odmiennym zabiegiem eliminującym zmarszczki jest wstrzykiwanie pod naskórek kolagenu pod dozorem doktora dermatologa. Jednak nie każdy organizm toleruje odmienne substancje. Terapia – https://psychodynamiczni-gdynia.pl/psychoterapia/terapia-par/ – kolagenowa przyniesie efekt, jeśli pani podda się serii zabiegów. Ich liczba jest uzależniona od wymiarów i głębokości zmarszczek.

Kolejną bolączką kobiet są rozszerzone naczynka krwionośne. Kosmetyczka w salonie urody całkowicie sobie z tym poradzi wykonując zamknięcie rozszerzonych naczynek. Dokonuje tego za pomocą elektrolizy, efektywnie eliminującej siateczkę rozszerzonych naczynek krwionośnych. Polega on na wprowadzeniu pod naskórek osobliwej igły (zobacz też – igły do makijażu permanentnego), wysyłającej niezwykle krótkie bodźce elektryczne.

Powiązane artykuły: