Odzież elegancka,  Staniki push-up

Ozdoby dla każdej pani z klasą- perły

Niewiele jest kobiet, które niechętnie wkładają biżuterię. Zazwyczaj kochają one tego typu ozdoby. Największym powodzeniem od dawna cieszą się perły.

perły w naczyniu

Autor: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com
Idealnym uzupełnieniem praktycznie każdej stylizacji jest właściwie dobrana biżuteria. Ma ona o wiele większe znaczenie niż może się wydawać. Czasami może się ona przyczynić do tego, iż prezentujemy się niekorzystnie – nie każdej osobie pasuje określony rodzaj biżuterii, nie do każdej stylizacji można nosić wszystko. Należy pamiętać, iż łańcuszki, pierścienie czy też kolczyki to generalnie taki sam fragment stroju, jak spódnica czy bluzka. Z tego powodu nie wolno przesadzić: jeśli decydujemy się na ubranie wzorzystej spódnicy, nie możemy do niej założyć ogromnego wisiora – w takim wypadku pozostałe elementy stroju powinny być skromniejsze. Doskonale sprawdzać się będzie tu cieńszy łańcuszek lub drobne kolczyki ze sztyftem oraz naszyjnik z pereł (naszyjniki z pereł w ofercie sklepu). Ten ostatni doda wyrafinowaniu każdemu ubiorowi. Początkowo zakładano go wyłącznie na wielkie wyjścia, do wieczorowej sukni, na rauty, imprezy towarzyskie, w których brała udział sama elita. Współcześnie istnieje trend zgoła przeciwny. Wedle jego zasad naszyjnik z pereł można zakładać praktycznie do wszystkiego – zwykłych prostych spódnic, spodni a nawet ubrań całkowicie nieeleganckich. Może to wydać się nieco uwłaczające dla tak szlachetnego kruszcu, ale ma to swoje pozytywne strony: dzięki temu możemy cieszyć się perłami o wiele częściej.

Biżuteria zawierająca w sobie perły nieprzerwanie od wielu dziesięcioleci cieszy się wielkim uznaniem pośród pań w każdej epoce. Większość z nich ma w domu minimum jeden naszyjnik z perłami albo kolczyki. Perły pasują niemalże każdej przedstawicielce płci pięknej. Są jednocześnie stylowe i skromne. Sprawdzają się i podczas wieczoru z przyjaciółkami, romantycznej randki czy też zabawy karnawałowej. Są uniwersalne, dzięki czemu tak popularne. Ostatnimi czasy istną furorę robią czarne perły (podobają mi się czarne perły). Dzięki nim panie które można określić jako oryginalne mogą także zacząć ubierać perły, które dotąd unikały jako zbyt wszędobylskie. Da się zakupić wszystkie rodzaje biżuterii właśnie z tymi ciemnymi cudeńkami. Czarne perły nie są w takim stopniu uniwersalne, lecz właśnie na tym polega ich charakter.