Gładka cera

Ostatnimi laty rządzi w Polsce kult młodości i piękna – troszczyć się o swój wygląd zaczynają w końcu również mężczyźni

W kilku kręgach nadal twierdzi się, że stuprocentowy mężczyzna musi używać tylko mydła, a pozostałe preparaty to wymyślne zbytki. Jednak na szczęście ten przestarzały światopogląd powoli odchodzi do lamusa.
Oczywistym jest, że nawyk dbania o ciało zawitał najpierw do dużych miast.

kosmetyki dla mężczyzn

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Tam już nikogo nie szokuje dżentelmen, który przychodzi do wizażystki na zabiegi pielęgnujące twarz czy dłonie. Także przedsiębiorstwa kosmetyczne zaczynają zauważać potencjał w męskiej części klientów i rozszerzają swą ofertę. Kosmetyki dla mężczyzn możemy obecnie bez kłopotów zobaczyć na każdej sklepowej szafce i nie będzie to wyłącznie szampon czy żel pod prysznic. Nawet współczesne szampony bywają produkowane specjalnie dla mężczyzn – przykładowo hamują wypadanie włosów. Ci panowie, którzy posiadają bujne brody, zdają sobie sprawę tego, że powinni o nie odpowiednio dbać. Nabywają oni specjalne kosmetyki, które pomagają opanować kędziory i sprawiają, że zarost jest zdrowy. Spory akcent kładzie się również na dezodoranty, które powinny pomagać w walce ze zbytnią potliwością. Dzisiaj modne wydaje się być, aby dżentelmen pachniał kosmetykiem, a nie potem.

Wejdź na moje łącze (https://zdrowie-dom.pl/rekuperatory-miejscowe/157-rekuperator-scienny-miejscowy-hru-wall-rc-150-60-z-pilotem-5901829634207.html) – tam czeka na Ciebie następna porcja świeżych wpisów. Nie czekaj! Będzie fajnie, jeżeli napiszesz swą opinię.

Toteż okazać się może, że w niejednej łazience ilość męskich kosmetyków w krótkim czasie zacznie dorównywać ilości tych zarezerwowanych dla kobiet.

Mężczyźni coraz chętniej troszczą się o swój wygląd oraz nie chcą się tego wstydzić. To rewelacyjnie, gdyż każdy powinien dobrze czuć się w swojej skórze i prezentować światu taki wygląd, jaki mu się podoba.