Gładka cera

Moda na brodę – kosmetyki, które warto spróbować w celu wypielęgnowania męskiego zarostu.

Aktualnie zarost jest niezwykle ważną częścią męskiego wyglądu. Na przestrzeni ostatnich lat silnie rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to swoista odpowiedź szerzące się od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o gładkość swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co znacząco wpływa na trend związany z zapuszczaniem brody są bez wątpienia media. W chwili obecnej zdecydowana większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

broda

Źródło: pixabay.com
W reakcji na to zjawisko na rynku znajdziemy coraz więcej stylowych akcesoriów służących do pielęgnacji zarostu. Do tego typu przyrządów można zaliczyć MUHLE Razor, czyli wysokiej klasy maszynka do golenia – MÜHLE RAZOR. Firma MUHLE posiada w swojej ofercie bardzo bogaty asortyment dotyczący pielęgnacji męskiej brody, od pędzelków, przez maszynki aż do miseczek na piankę do golenia. Produkty tej firmy cechuje designerski wygląd oraz świetna jakość materiałów, z których są wykonane. Maszynki MUHLE Razor są niezwykle eleganckie, a jednocześnie wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki nim można wykonywać bardzo precyzyjne ruchy, dające możliwość formowania umożliwiające formowanie zarostu zgodnie z upodobaniami.
Inną maszynką która z pewnością zadowoli niejednego pana będzie Merkur Futur.

Niezwykle nam miło, że poświęciłeś swój czas, aby przejrzeć nasz artykuł. Jeśli czujesz chęć na inne, to kliknij link kosmetyki mesosys i przenieś się do następnej witryny.

Produkt ten posiada jedyną w swoim rodzaju, charakterystyczną formę – Merkur’s Futur. Design stawia tutaj na prostotę i surowość, dzięki czemu sprawia wrażenie być perfekcyjnie dostosowanym do męskich gustów. Satynowe wykończenie uchwytu maszynki jeszcze bardziej podkreśla jej charakter. Merkur Futur z pewnością okaże się idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących sobie łatwe użytkowanie produktu połączone z luksusowym wyglądem.

Jeżeli natomiast króciutki zarost nas nie satysfakcjonuje i preferujemy dłuższą brodę, wówczas interesującym gadżetem okazać się może grzebień do brody – grzebień do brody. Na rynku funkcjonuje bardzo wiele produktów tego typu, służących do rozczesywania nawet bardzo długiego zarostu. Bez wątpienia dbałość o wygląd dotyczy każdego. Dla tych, którzy są w posiadaniu tak bujnego owłosienia na twarzy grzebień do brody może nawet okazać się fantastycznym prezentem na jakąś okazję. Jeśli mamy w swoim otoczeniu ‘brodacza’, bezwzględnie warto rozważyć tego rodzaju podarunek!