Archiwum: odżywki

odżywki

Zadbane włosy w gabinecie kosmetycznym i nie tylko – o profesjonalnej pielęgnacji włosów

Długie włosy, kobieta
Ładne oraz zadbane włosy to w dzisiejszych czasach wizytówka prawie każdej pani. Na podstawie włosów da się często określić wiek oraz stan zdrowia ich właścicielek – a są to bardzo ważne elementy image’u. Dlatego też zadaniem każdego wykwalifikowanego gabinetu fryzjerskiego jest jak najkorzystniej pomóc klientkom w ich pielęgnacji – specjalnie dotyczy to włosów bardzo długich bądź poddawanych wielu zabiegom chemicznym, tym jak chociażby zakładanie trwałej, ponieważ one są specjalnie wrażliwe na uszkodzenia , a także wypadanie. By sprawić, że każda klientka będzie zadowolona po zabiegach ładnych lub pielęgnacyjnych na włosy, należy skorzystać ze środków przeznaczonych do użytku wykwalifikowanego – odznaczają się bowiem najdoskonalszą jakością. Obecnie do jednych z najciekawszych firm wyspecjalizowanych się w tych kosmetykach zaliczają się przykładowo Loreal oraz Chenice – szampony Loreal od dawna są uważane za jedne z doskonałych na rynku fryzjerskim ze względu na perfekcyjne kompozycje, częste wprowadzanie nowinek , a także stosowanie miłych aromatów.

Odżywianie włosów po lecie – to nie musi być trudne

wella maska do włosów
Letnie miesiące to czas na wakacyjne wyjazdy. W wielu przypadkach nad morze. Gorące słońce, upały, sól w morskiej wodzie, chlorowana w basenie, piasek – to wszystko źle wpływa na kondycję naszych włosów. Zwykle po letnich miesiącach są suche, wypłowiałe, przypominają nieco siano i musimy je odżywić

.

Lśniące i silne włosy, czyli porządnie dobrane kosmetyki to bez wątpienia podstawa

Chyba nie ma przedstawicielki płci pięknej, która nie pragnęłaby móc pochwalić się lśniącymi i mocnymi włosami. By włosy były silne, nie rozdwajały się i nie były łamliwe, powinno się o nie odpowiednio zadbać. Liczy się dieta, która bardzo mocno przekłada się na kondycję włosów, ale także prawidłowo dopasowane kosmetyki. Internetowy sklep z kosmetykami do włosów daje klientkom wielki wybór preparatów różnego rodzaju.