Gładka cera

Odsysanie tłuszczu – czytaj na ten temat nieco więcej

Odsysanie tłuszczu to zabieg polegający na likwidowaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych okolic sylwetki. Nie jest sposobem na odchudzanie, zapewnia możliwość kształtowania sylwetki. Jego zadaniem nie jest obniżenie masy ciała a zmiana kształtu. W trakcie zabiegu usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, zostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Odsysanie tłuszczu z brzucha – planowanie zabiegu operacyjnego odbywa się w trakcie konsultacji przed zabiegiem, polega na precyzyjnym oznaczeniu punktów zaplanowanych do operacji. Najczęściej odsysanymi okolicami ciała u pań są: brzuch, , boczne okolice ud, przyśrodkowa okolica kolan, .

Ekscytujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie (https://radom.centrumdemed.pl/kontakt/), którą tutaj odnajdziesz, również jest coś ciekawego!

U mężczyzn: brzuszek, klatka piersiowa. Przed zabiegiem aplikowana jest profilaktyka antybiotykowa oraz przeciwzakrzepowa (odsysanie tłuszczu z brzucha). Operacja trwa 2-3 godzin. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym albo zewnątrzoponowym. Zaraz po operacji pacjent ma włożone specjalne odzienie uciskające, które powoduje należyte obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych i redukuje obrzęk . Ubranie ściskające należy nosić przez całą dobę przez trzy tygodnie, a dalsze 3 tygodnie przez dwanaście godzin w ciągu doby. Czasami niezbędna jest operacja plastyczna brzucha.

Następnym zabiegiem odchudzającym może być liposukcja ultradźwiękowa efekty której utrzymują się dosyć długo. To bezpieczny zabieg stosujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu eliminacji niepożądanych komórek tłuszczu. Kształtuje figurę i redukuje centymetry w obrębie brzucha .Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia wywołuje atomizację komórki tłuszczowej, natomiast uwolnione w ów sposób tłuszcze są głównie przemieszczane przez układ naczyniowy a także limfatyczny do wątroby, w której ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii.

Zobacz, w tym serwisie jest bez wątpienia świetna treść (http://www.przychodniazycie.pl/299,Diabetolog.html), która na pewno Cię bardzo zaintryguje! Odnajdziesz tam wiele interesujących informacji.

W ten sposób możesz przyśpieszyć rezultat redukcji nadmiaru tłuszczu np. ud, talii bądź ramion.

Przyrząd do liposukcji ultradźwiękowej posiada również głowicę na podczerwień IR – grzejącą obszary poddawane działaniu ultradźwięków – czytaj o Klinice Miracki. Połączenie tych dwóch bodźców powoduje, że rezultaty kuracji są bardzo widoczne a zabieg jest doskonałą alternatywą dla operacji chirurgicznych.