Biały uśmiech

Obudź się na wiosnę

Każda z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie, gdy nareszcie może zrzucić z siebie zimowe katany, szaliki i swetry. Nasza cera jest przesuszona, włosy zniszczone od noszenia czapek, a skóra domaga się promieni słońca. Wiosenny czas jest etapem przygotowawczym do lata. Kiedy oraz jak dbać o siebie? Ażeby żyć w zgodzie ze swym ciałem dobrze jest dbać o nie przez cały rok.

Aktywność cielesna. Nikt Ci nie karze stać się wyczynowym sportowcem, lecz trochę ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, iż nie masz czasu, pieniążków, jesteś zapracowana, na zewnątrz jest brzydka aura, gdyż z takowym podejściem do niczego nie dojdziesz. Jedz zdrowo. Nie chodzi tu o diety, ale o przemyślane konsumowanie produktów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieli do wyboru bez liku smakowitych sezonowych warzyw i owoców. Trzeba z tego korzystać, bowiem jak zwykle zima poskąpiła nam tych darów natury. Po okresie zimowym wskazane jest posprzątać i odkwasić ciało. Dokonać tego możemy poprzez zmniejszenie konsumpcji wyrobów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

pobudzających napojów, tłustych dań, słonych przekąsek, po jakie w zimie wyjątkowo chętnie się sięga, ażeby poprawić sobie nastrój. Wiosna budzi nas do życia, zatem korzystajmy ze świeżych jarzyn oraz owoców, a także kiełków bądź ziół, które są bogactwem witamin.

Kędziorki. Pozwól sobie na odwiedziny u fryzjera, który zajmie się nimi w profesjonalny sposób. Nie tylko zadba o Twój nowy wygląd, ale również je odżywi a także doradzi, jak o nie dbać w domowych pieleszach. Do wyboru masz dużą paletę masek regenerujących oraz szampon do włosów kręconych. Dłonie oraz stopy. Używaj na co dzień kremu, natomiast dwa razy w tygodniu zrób sobie peeling. Ciało. Wiosenny czas coraz bliżej, przeto przy jocie ruchu oraz zdrowej diecie twoje ciało nabierze jędrności. Możesz mu do tego pomóc używając kremów nawilżających.

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to przejdź na adres www (http://www.salonaturi.pl/masaze/masaz-leczniczy-kregoslupa/) i pod nim wyszukasz znacznie więcej skrupulatnych wiadomości.

Najważniejsza będzie systematyczność ich używania. Nic ci nie pomoże aplikacja tychże kremów raz w tygodniu. Czas zatroszczyć się o makijaż oczu. Polecam zestaw Revitalash do pielęgnacji rzęs.
Im wcześniej zaczniemy o siebie troszczyć się tym rychlej ujrzymy efekty. Tak więc nie ma na co odkładać tego na potem, dlatego że wiosna na pewno nie będzie na was czekać! Zbudź się na wiosnę.