Gładka cera

Obecnie Aleppo kojarzy się wszystkim z wielkim nieszczęściem, jakim bywają wojny – należy zatem zaprezentować to miasto z pozytywnej strony

Aleppo to miejscowość w północno-zachodniej części Syrii, która dziś ogarnięta jest wojną. Jednak nie możemy koncentrować się tylko na tym, co złe, ale spoglądać również głębiej w sytuację danego państwa lub regionu.

migawka - skóra

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
mydło aleppo
Aleppo było urokliwym miejscem. Warto może więc wspomóc regionalny biznes, aby spokojne czasy powróciły i mieszkańcy mogli znowu normalnie mieszkać tam i pracować. Najbardziej znanym produktem z tego regionu jest mydło Aleppo. Jest ono robione od zgoła 2000 lat i po raz pierwszy stworzyli je Fenicjanie. Było to pierwsze mydło w historii świata, wobec czego Aleppo jest uważane za ojczyznę tego produktu. Od dawna nie zmieniła się receptura (olej laurowy i oliwa z oliwek) oraz sposób wytwarzania (kostki do dziś formułuje się ręcznie).

Sprawdź, że proponowana treść (https://www.e-herbata.pl/) posiada użyteczne informacje, które są ważne – one Cię niewątpliwie totalnie pochłoną. Kliknij tutaj!

Mydło nie ma w sobie jakichkolwiek dodatków chemicznych. Wobec tego może używać je każdy. Możemy stosować je do pielęgnacji skóry noworodków, ale także do walki z łuszczycą czy łupieżem, gdyż rewelacyjnie nawilża oraz przyspiesza regenerację skóry. Mydło jest tak łagodne, że nie podrażni nawet delikatnej skóry.

Jeżeli po przeanalizowaniu publikowanego artykułu będziesz chciał poszerzyć dane na omawiany wątek, to pomocne omówienie (http://www.englander.com.pl/dla-mam/) niesłychanie Ci może pomóc – chodź i zobacz!

Odbudowuje także warstwę hydrolipidową naskórka. Posiada mnóstwo witamin. Mydło Aleppo ma brązowy odcień, gdyż jest poddany procesowi wysychania przez około 9 miesięcy. W środku posiada wciąż zielonkawy kolor. Ponadto, cudnie oraz delikatnie pachnie oliwą.

Jest to idealny podarunek dla kogoś bliskiego – sprezentujmy odrobinę przyjemności zamkniętej w niewielkiej kostce. Bliska nam osoba z pewnością będzie bardzo zadowolona.