Gładka cera

Nowoczesne możności medycyny estetycznej – zobacz, jakimi zabiegami warto się zaciekawić

Współczesne możności medycyny estetycznej przynoszą ogromne potencjały w walce z przebiegami starzenia. Jedną z zakresów którymi zajmuje się medycyna estetyczna jest usuwanie tatuaży. Na tatuaże decydują się z reguły ludzie młodzi, w przypływie impulsu i nie zastanawiają się nad tym ile kosztuje usunięcie tatuażu (zdecydowanie pomocna strona, dobrze zajrzeć). I nie chodzi tylko o sprawy finansowe.

Decydując się na tatuaż, należałoby to głęboko przemyśleć, by po paru latach ozdoba nie stała się zmorą.

Własna tkanka tłuszczowa to doskonały oczywisty wypełniacz, dlatego nie ma niebezpieczeństwa reakcji uczuleniowej organizmu, ani odrzucenia przeszczepianej tkanki. Oprócz tego mieszczące się w niej żywe komórki macierzyste o niesamowitych własnościach regeneracyjnych i rewitalizacyjnych, pozostawiają skórę jędrną i sprężystą. Przeszczep tkanki tłuszczowej (strona) efektywnie stosowany jest do korekty braków wynikających z defektów wrodzonych, braków po wypadkach, oraz oznak starzenia. Nim tkanka tłuszczowa pozostanie wszczepiona w nowe lokalizacje, konieczne jest właściwe jej przyrządzanie. Komórki tłuszczowe poddaje się eliminacji i selekcjonuje wyłącznie nieuszkodzone, dla zapewnienia lepszego rezultatu estetycznego i zdrowotnego.

zabieg

Autor: CAPPUCCINO PR
Źródło: CAPPUCCINO PR

Tkanka tłuszczowa jest materiałem ulegającym normalnej absorpcji, dlatego wynik uzyskany w dniu zabiegu w ciągu najbliższych tygodni może ulec osłabieniu.

Kliknij ten odsyłacz – ta wskazówka z www (https://activ-med.eu/) pokaże całkiem nową dawkę informacji na temat, który może wydać Ci się godny zgłębienia.

Zabieg wolno powtarzać do chwili osiągnięcia pomyślnego rezultatu.

Medycyna estetyczna to także usuwanie przebarwień (można zobaczyć tutaj). Każdy z nas posiada na ciele jakieś plamki i przebarwienia. Istotną przyczyną jest promieniowanie UV. Wystawianie ciała na słońce bez stosownej asekuracji jest nadzwyczaj niebezpieczne. Grozi to nie tylko rakiem skóry, ale również szpecącymi przebarwieniami. Jednakże powodem powstania przebarwień jest nie tylko słońce. Częstokroć generuje je aplikowanie poniektórych leków, kosmetyków, czy ziół. Także zaburzenia hormonalne i infekcje. Zdarza się, że skłonności do plam to problem dziedziczny. Przebarwienia zdołamy tuszować korektorem, podkładem albo samoopalaczem. Niewielkich plamek pozbędziemy się, stosując odpowiednie kremy wybielające, ewentualnie poddać się eliminowaniu przebarwień w gabinecie.