Gładka cera

Niezmiernie prosty skład i antybakteryjne cechy mydła Aleppo

mydło Aleppo nie jest barwnym, kuszącym kosmetykiem, lecz jego przymioty rekompensują wizerunek. Posiada brązowy odcień, a w środku ciemną zieleń. Jest bardziej twarde od zwykłego mydła i zazwyczaj występuje w bardzo dużych wymiarach, które warto po kupieniu przekroić gorącym ostrzem.

pielęgnacja włosów

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Mydło Aleppo powstaje poprzez zmieszanie oliwy z oliwek z wodorotlenkiem sodu i wodą, a następnie po podgrzaniu ulega hydrolizie. W takim stanie substancja czeka tydzień, po czym łączy się ją z wyznaczoną ilością oleju laurowego. Postępowanie antybakteryjne i przeciwgrzybiczne jest zależne od ilości użytego do wyrobu oleju laurowego, a to określa procent jego kompozycji. Im obszerniejszy procent owego składnika, tym w wyższym stopniu antyseptyczne i ściągające okaże się mydło.

Zaintrygował Cię ten wpis oraz opracowane tutaj watki? Nowe informacje z serwisu (http://novagroup.pl/produkt/stol-do-mokrych-zabiegow-model-ergolima) są przygotowane dla pod poniższym linkiem. Zapraszamy!

Olej laurowy odpowiedzialny jest za własności bakteriobójcze mydła, w związku z tym produkt jest zalecany do mycia twarzy. Całkowicie oczyszcza pory, hamuje pojawianie się wągrów i pryszczy, pomaga również goić rany po zaskórnikach. Świetnie sprawdza się przy cerze tłustej, ponieważ minimalizuje błyszczenie do minimum, nawet w tak kłopotliwych punktach jak nos, czoło i broda. Równocześnie mocno ściąga skórę, dzięki czemu zwęża przedtem oczyszczone pory.

Lody

Autor: Lucy Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
Do ulepszonych gatunków mydła dołączane są środki pielęgnujące takie jak czerwona glinka, jaśmin, błoto z morza martwego, także ekstrakty kwiatowe i ziołowe. Pachnie oliwką i mocno się pieni.

Można je używać jako piankę do golenia, jako maseczkę oczyszczającą, do mycia dzieci i noworodków, a nawet do prania delikatnych tkanin.

Czy chciałbyś zobaczyć niniejszy temat z innej strony? Jeśli tak, to zdobądź więcej info (http://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-sopot/), które umieszczone są na tej stronie.

Lubiane głównie za swój wyjątkowo prosty zestaw i antybakteryjne właściwości.