Bez kategorii

Niejedna kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że pięknie pomalowane paznokcie dodają jej pewności siebie oraz są szykowne

Żadna dama nie pozwoliłaby sobie przenigdy na to, aby wyjść z domu z niepomalowanymi paznokciami.
Ciężko wyobrazić sobie, aby dbająca o wygląd przedstawicielka płci pięknej wyszła na ulicę bez makijażu.

polanica zdrój

Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Olejek arganowy

Autor: Golden Rose
To samo dotyczy paznokci. Nie powinny być one zaniedbane czy nie daj Boże poobgryzane! Tego na pewno nie wytrzymałaby żadna dama.

Niesamowicie pasjonuje Cię podnoszona w tym artykule kwestia? Jeśli tak, to dodatkowo wejdź na ten link oraz zdobądź cenne szczegóły (http://www.koicosmetics.pl/jakie-sa-zalety-uzywania-masek-calonocnych/).

Jeszcze 20 lat temu lakiery do paznokci były średniej jakości. Trzeba było malować każdy paznokieć przynajmniej dwukrotnie, żeby nie było widać nierówności w nałożeniu lakieru. A i tak starczyło delikatnie uderzyć w coś ręką lub zmywać naczynia, żeby kolor odprysnął. Było to szalenie denerwujące. W obecnych czasach dzięki Bogu panie nie mają takiego problemu, gdyż na rynku pojawiły się fantastyczne hybrydy. Manicure tego typu jest teraz chyba najpopularniejsze. Nakłada się je łatwo i utrzyma się przez długi czas. Za to doceniły go tysiące kobiet na naszej planecie. Warstwa lakieru jest cieniutka, dlatego nie mamy poczucia, że nagle nasze paznokcie wyglądają jak zaokrąglone szpony. Paznokcie zyskują cudowny błysk oraz kolor utrzymuje się nawet do kilku tygodni, co niemożliwe byłoby do osiągnięcia przy normalnym manicure. Na zrobienie paznokci w taki sposób lepiej umówić się do manicurzystki. Mają one w salonie niezbędny sprzęt.

Posiadają także spore doświadczenie oraz ogromną paletę odcieni do wyboru. Poza tym mogą na paznokcie nakładać różne wzorki lub kryształki, jeśli przykładowo ma być to manicure na wesele czy bal sylwestrowy.