Gładka cera

Niejedna kobieta chce prezentować się cudnie – dlatego dba o swoje ciało i twarz i każdego dnia po przebudzeniu robi make-up

Nie bez przyczyny kobiety określa się mianem płci pięknej. Panie mają szczupłą sylwetkę i delikatną twarz. Na dodatek nauczyły się podkreślać swe walory przy użyciu wielu trików.
Niekiedy bywają to triki związane z ubiorem (na przykład: wysokie obcasy, które wizualnie wydłużają nogi) albo z makijażem.

zestaw
kosmetyki do oczu

Autor: A Healthier Michigan
Źródło: http://www.flickr.com
Tych ostatnich jest cała masa. Przykładowo dzięki bronzerowi mamy możliwość nadać swej twarzy idealny kontur, dzięki szmince mamy możliwość uwydatnić usta, a dzięki maskarze podkreślić cudne oczy. Mówiąc ogólnie kosmetyki do oczu w make-upie są arcyważne. Zalotnie podkręcone rzęsy oraz odpowiednio zaakcentowany cień na powiece sprawią, że będziemy prezentować się zjawiskowo. Także eyeliner sprawi, że nasze spojrzenie będzie niezwykle zalotne. Jeżeli ktoś nie jest zbytnio wyszkolony w używaniu tego kosmetyku, to może używać kredkę do oczu. To sprawdzony od dekad atrybut niejednej damy. Kosmetyki do oczu każda przedstawicielka płci pięknej musi stosować przed wyjściem do pracy, ale także mieć je stale przy sobie w niewielkiej kosmetyczce w torebce. Jak to mówią – przezorny zawsze ubezpieczony, a nikt nie jest pewny, co się może przytrafić. Jeżeli chodzi o wybranie swojego niezawodnego zestawu, to wszystko jest kwestią czasu. Na początku może nas przerastać liczba kosmetyków, ponieważ wybór jest wielki.

Jednak po jakimś czasie, zrozumiemy jakie kolory najbardziej do nas pasują i jaki rodzaj make-upu jest dla nas najlepszy. Wówczas wszystko będzie już łatwe. Po pewnym czasie make-up będzie nam zajmował już wyłącznie kilka chwil.