Gładka cera

Nasi przodkowie w linii męskiej golili się zawsze brzytwą i uważają umiejętne jej używanie za kwintesencję męskości

Na przedpotopowych filmach niejednokrotnie możemy dostrzec panów u golibrody. Był to dawniej poważany zawód, który teraz prawie już nie istnieje.

Możemy zaryzykować stwierdzenie, że wtedy mężczyźni równie chętnie wybierali się do golibrody, jak dziś panie do fryzjera.

sklep z kosmetykami

Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś brzytwę miał każdy pan. Potem były one wyparte przez maszynki, ponieważ ich użycie jest znacznie łatwiejsze. Jednak obecnie brzytwa nieśpiesznie powraca do łask. Dżentelmeni znowu pragną poczuć się silni i trenują jak jej używać, gdyż bywa to sztuka sama w sobie i na dodatek dość trudna.

Chcesz przeglądnąć kolejny wpis na ten zajmujący temat? Zatem kliknij link tutaj (https://www.novagroup.pl/kategorie-produktow/fotele-do-pedicure-spa-i-wellness/) i przenieś się do nowej strony, jaką dla Ciebie opracowaliśmy.

Jeżeli pragniemy kupić dla siebie brzytwę, by trenować to, jak trzeba się golić, to początkowo należy wybrać coś tańszego. Jeżeli będzie nam się podobało i nabierzemy wprawy w goleniu się w taki sposób, to będziemy mogli sprezentować sobie już lepszą sztukę. Każda brzytwa powinna być maksymalnie ostra. Nie na darmo mamy przysłowie – ostry jak brzytwa. Część goląca musi być wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Na dodatek, rękojeść musi być wykonana z tworzywa, które będzie antypoślizgowe. Jeżeli brzytwa ma być na przykład podarunkiem dla partnera, to kobieta powinna postarać się zamówić sprzęt najlepszej jakości, którego wykonanie będzie wręcz idealne.

Brzytwa powinna mieć też własne etui i skórzany pas, na którym partner będzie w stanie naostrzyć ostrze. Wszystko razem zapakowane w piękny podarunek z pewnością zrobi na małżonku piorunujące wrażenie.