Odzież elegancka,  Staniki push-up

Nadruki na sukienkach – uwielbiamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przbój tego lata. Można je lubić lub nie, lecz trzeba przyznać, że prezentują się cudownie. Zwyczajna, prosta sukienka totalnie zmienia swój charakter właśnie dzięki zastosowaniu nadruków.

Sukienka letnia

Źródło: www.melanzsklep.pl
Tego typu letnie sukienki świetnie nadają się dla kobiet, które pragną zamaskować mankamenty figury.

Kliknij na odnośnik kamienie ozdobne od jubilera, on przedstawi Ci temat, który Cię aktualnie zafascynował. Przeczytaj artykuł, posiadający ciekawe informacje.

Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, ale do samej sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze beżowym. Jeśli sukienka jest dopasowana, a my posiadamy jakieś fałdki to niestety nie da się w tym przypadku nic zatuszować. Gładki, jednolity materiał będzie niemiłosierny dla nas. Co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zatuszowanie niektórych niedoskonałości są bezwzględnie większe.

Sprawdźmy, jakie nadruki są hitami tego lata?Musicie przyznać, że ciężko odczepić oczy od tego rodzaju sukienek, prawda?Ubierając sukienkę z nadrukiem należy pamiętać, ażeby nie zagalopować się z dodatkami. Obowiązuje złota zasada subtelności – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj istotną rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie ubierajmy nazbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami także lepiej zostawić na inną okazję.

Podobała Ci się ta informacja spod linku? Jest nam niezwykle przyjemnie. Oczywiście pragniemy zaprosić Cię do przejrzenia kolejnego wątku o zbliżonym temacie.

Jeśli zmierzch albo dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiecik albo sweter także będą w łagodnych, jednolitych barwach.