Bez kategorii

Moda męska – co się ubiera w aktualnym sezonie? Trendy wiosna – lato 2015

Wiosna w całości, w sklepach mamy już pełny asortyment zarówno na wyszczególnioną porę roku, jak również na lato. Nie ma w ich zestawie zbyt kontrowersyjnych prototypów, gdyż właśnie są nadto krzykliwe a w związku z tym niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w teraźniejszym sezonie?

Moda męska

Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chodzi o kolorystykę, to moda męska w istocie nie podlega rezolutnym zmianom i co roku powtarzają się te same gamy kolorów, więc osoby jakie spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Należy jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: zobacz tu . Bez wątpienia hitem tego sezonu stanie się gama niebieska o niezmiernie okazałym spektrum: od błękitów, poprzez wytężony niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym albo większym natężeniu w realnie każdej kolekcji dużych domów mody. Kilka marek postawiło nawet tylko na kolory niebieskiego. Bardzo tęgim trendem jest zarówno biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz nieznacznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może bez wątpienia zabraknąć koloru piaskowego i w tym sezonie również jest on mocno zużywany. Gdy chodzi o niuanse, to w największym stopniu wyrazistym i równolegle nowym nurtem tegoż sezonu w modzie męskiej są wszelakiego rodzaju wzorki na tkaninach. I nie są to słynne od lat kraty i paski, lecz wzory roślinne. Ułamek ubrań nimi upiększana jest stonowana, monochromatyczna i ledwie widoczna na tkaninach, inna ogromnie kontrastowa. Kultowe będą także nadruki kierowane architekturą i sztuką, ale także odzież będące jakby podstawą do wydruku obrazowych fotografii. Atrakcyjnym trendem jest wyzyskanie skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to tylko przyzwoicie znane kurtki , toż także inne części szafy – spodnie, marynarki, koszule – jego-styl.pl/przeglad-jasnych-marynarek/.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com
Dla mnóstwa jednostek motywy roślinne lub choćby barwa rubinowa jest czymś nie do włożenia, inni się w takich motywach zakochają. Ja to mówią : „Są gusta i guściki”, wskutek tego też nie mamy niepewności, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to znaczący element, o jaki nie powinny troszczyć się tylko kobiety.