Bez kategorii

Moda letnia – wakacyjnie, miejsko? Na co zwracać uwagę w sezonie 2016?

Moda damska w wydaniu codziennym to odrębny świat sam w sobie. Liczba opcji garderobianych daje sposobność na lepsze zaakcentowanie swoich potrzeb oraz preferencji obojętnie na porę roku. Jednak okres letni przydaje sobą istne apogeum trendowe, które akcentuje się w każdej sferze towarowej – najbardziej w sferze odzieży wierzchniej.

Sezon 2016 przyniesie ze sobą sporo zmian w utartych schematach mody dla kobiet. Odkrywcze kontrasty kolorów oraz łączenie różnych materiałów będzie prospektem, na który warto wyczekiwać – szczegóły.
Co się zmieni?
– Część uznawanych powszechnie motywów przejdzie bardzo znikomą rewolucję. Kolor biały nadal będzie głównym punktem wyjścia w designerskich trendach – jednocześnie ubrania i akcesoria poboczne. Biel sprawdza się zarówno w kreacjach eleganckich oraz sportowych. Lato 2016 przyniesie ze sobą opcje luźno skrojone.
– Czarna kolorystyka analogicznie jak jej biały odpowiednik nie zostanie daleko w tyle. Zalecane będą konfekcje w stylu „total” wykonane z czerni matowej i połyskującej.
– Kontrast. Biel i czerń nosimy, również razem – jest to stylowe zestawienie o wydźwięku ponadczasowym, które powraca ponownie z każdym kolejnym sezonem. Zasadniczą różnicą w tym roku będzie pełniejsze nasycenie jedną barwą.
dowolne

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
– Inne palety barw. W zbliżające się lato powinniśmy również uważać na nowe szczególne mixy kolorystyczne. W obrębie rekomendowanych kolorów ubrań dla pań znajdą się motywy pomarańczy, żółci i niebieskości –typowej palety przedstawiającej upalną letnią pogodę.
Styl.
W kwestii stylu, można oczekiwać:
– Dużej liczby kolekcji z wzorami kwietnymi o dużym wcięciu oraz odsłoniętych ramionach.
– Wielu alternatywnych dodatków w postaci wstążeczek, rzemieni, tasiemek, opasek i paciorków.
dowolne

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
– Style w typie retro, vintage jak i różnorodny romantyzm, podobnie dobitnie zaakcentują swoją obecność w kreacjach mody damskiej w tegoroczne lato – sprawdź tutaj.

Sezon ten z całą pewnością będzie niezmiernie udany dla wszystkich konsumentek pragnących zaprezentować jednocześnie swoje wdzięki i profesjonalne poczucie stylu. Magazyny sklepowe powoli osiągają punkt krytyczny, więc następne tygodnie to idealny czas na unowocześnienie swojej garderoby.