Biały uśmiech,  Gładka cera

Medyczna recepta na młodość czyli popularne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodo. Wiele zależy też od typu urody. Faktem jest, że po jednych bardziej widać upływ czasu, inni natomiast trzymają się świetnie. Oczywiście trzeba dbać o siebie, aby zachować młodość, jednak na pewne zmiany nie mamy wpływu. Obecnie jednak współczesna kultura narzuca nam model życia, zgodnie z którym powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak wszechobecny trend pozwolił na skuteczny rozwój dermatologii estetycznej.

medycyna estetyczna

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Często po młodość w kremie udajemy się już nie do drogerii, ale chirurga plastycznego. Odmładzające zabiegi są z reguły bardziej skuteczne, chociaż ich koszty są stosunkowo spore i nie każdego stać na taki wydatek. Zasadniczo Skuteczna medycyna estetyczna sprawdza się, gdy chcemy szybko przywrócić swojej skórze blask.

Poza tym tego w gabinetach dermatologicznych możemy wykupić zabiegi, które dość dogłębnie mogą poprawić na nasz wygląd. Jednym z nich jest lipoliza, czyli zabieg, który skutecznie zmniejsza tkankę tłuszczową.

Podobnie ekscytujące materiały są opublikowane w podobnym serwisie. Jeżeli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem (http://art-beauty.pl/), który jest tu.

Jest to powszechnie stosowana metoda, która nie wymaga ingerencji chirurgicznej. W większości przypadków wystarczą 2 -3 zabiegi, by zredukować niedużą ilość tkanki tłuszczowej, np. z podbródka. W sytuacji, gdy chcemy pozbyć się tłuszczu z większych partii ciała, musimy liczyć się z większymi wydatkami, ponieważ ilość niezbędnych zabiegów wzrasta do 7 – 8. Mimo że klasyczny zabieg lipolizy jest mało inwazyjny, to nadkażenie występują niewielkie skutki uboczne na przykład zaczerwienia i opuchlizny, które goją się z czasem.

medycyna estetyczna

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kolejny zabieg, dzięki któremu możemy w prosty sposób odjąć sobie 10 lat to rekomendowany botox. Na dzień dzisiejszy chyba już wszyscy mają świadomość, na czym polega procedura wstrzykiwania botoksu, zwłaszcza po tym, jak zabieg stał się popularny wśród ludzi show biznesu.

Jeżeli chcesz wyszukać materiały na omawiany temat, to przejdź tutaj bb glow i przejrzyj pozostałe informacje odnośnie podnoszonego zagadnienia.

W prasie plotkarskiej często komentuje się na zdjęciach celebrytów efekt odmładzania. Za pomocą tego botoksu redukuje się zmarszczki nawet do 80%.

Powinno się jednak pamiętać, że widoczne rezultaty są tymczasowe i po okresie czasu trzeba wznowić kurację. Oczywiście jak w przypadku wszystkich tego typu podskórnych zbiegów, także i tu powinniśmy liczyć z tym, że pacjenci mogą czuć pewien ból. Ceny botoksu kształtują się zazwyczaj w granicach od 200 – 1200 zł, w zależności od miejsca zmarszczek oraz naturalnie klasy specjalisty.