Gładka cera

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda, czyli co dzisiaj oferuje

Już w starożytnej Grecji można dopatrzyć się podstaw medycyny estetycznej. Już w tamtych czasach wykonywane były zabiegi, których celem była naprawa urody. Jednocześnie nie przypominały one w niczym zabiegów, które w obecnych czasach jest w stanie zaoferować aktualna medycyna estetyczna, od tego czasu nastąpił spory rozwój przeróżnych działów medycyny. Jakie zabiegi warto dzisiaj zrobić w klinikach medycyny estetycznej?

Zakres zabiegów jakim można poddać się w gabinetach medycyny estetycznej jest aktualnie ogromny. To już nie tylko zmniejszenie liczby zmarszczek czy odsysanie tłuszczu, ale także wielu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, zmniejszenie blizn po oparzeniach i sporo przeróżnych innych zabiegów. Do klinik zgłaszają się teraz nie tylko panie, ale również spora liczba mężczyzn borykających się z sporymi defektami. W gronie panów, którzy są pacjentami fachowców od medycyny estetycznej dużą część stanowią panowie, których kłopotem jest ginekomastia. Ginekomastia to spory przerost gruczołów piersiowych, u panów których dotknął właśnie ten problem rozwijają się piersi kobiece. Przyczyny ginekomastii mogą być niezwykle zróżnicowane. Niezależnie jednak od tego z jakiego powodu nastąpiła, możliwym wyjściem jest operacja ginekomastii. Prowadzona operacja ginekomastii to poważny zabieg, który musi być przeprowadzany po podaniu znieczulenia miejscowego.

Pacjentki, które przychodzą do gabinetów specjalizujących się właśnie w tego typu zabiegach bardzo często borykają się z cellulitem. Jest to kłopot sporej liczby przedstawicielek płci pięknej. Redukcja cellulitu jest teoretycznie niemożliwa w warunkach domowych. Na szczęście dostępne są rozmaite cellulit zabiegi. Medycyna estetyczna jest w stanie poradzić sobie z tym najlepiej.

Jeżeli ten tekst wydaje Ci się ekscytujący, sprawdź naszą informację opisującą podobny temat. Najprawdopodobniej ona też Cię zainteresuje.

Redukcja cellulitu może być przeprowadzona różnymi metodami. Cellulit może być usuwany metodami bardziej lub mniej inwazyjnymi. Wszystkie są jednak naprawdę bezpieczne i niezwykle skuteczne. Czytaj też

Pośladki po zabiegach Proshock Ice

Autor: CROMA
Źródło: CROMA

W zależności od poszczególnej metody efekty są uwidocznione najwcześniej po ośmiu tygodniach, naprawdę bardzo często można na nie poczekać troszkę dłużej. Przykre dolegliwości jakie są odczuwalne przez pacjentki w trakcie robienia zabiegu są minimalizowane przez aplikowanie leku, który znieczula. Zabiegów nie robi się u kobiet, które są alergiczkami przed wykonaniem badań. Polecamy też