Biały uśmiech,  Gładka cera

Sposoby na zniwelowanie cellulitu

Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach można zauważyć kobiety w ubraniach odsłaniających coraz więcej. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak wskazują badania, praktycznie co druga kobieta ma cellulit, czyli nadmiar tłuszczu, jaki wygląda mało estetycznie.Nierzadko cellulit sprawia, że kobieta wstydzi się wyjść nie tylko w krótkich spodniach czy spódnicy, ale w praktyce w ogóle unika pokazywania swoich ud i brzucha, ponieważ są to rejony najbardziej podatne na pojawienie się tak zwanej pomarańczowej skórki.

Jak można usunąć cellulit? Na ogół panie kupują specjalne balsamy sprzedawane praktycznie w każdej drogerii. Są to rozmaitego rodzaju kremy bogate między innymi w składniki z zielonej herbaty czy kawy, zapewniające ujędrnianie skóry i jednocześnie modelowanie sylwetki. Tego rodzaju preparaty są dość tanie i ogólnodostępne, więc nic dziwnego, że panie chętnie po nie sięgają. Badania potwierdzają ich działanie, jednak w niektórych przypadkach może się okazać, że nawet bardzo intensywnie działający balsam nie będzie pomocny w usunięciu zaawansowanego cellulitu.

skóra - wyobrażenie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Niekiedy takie kremy są również nie polecane ze względów zdrowotnych, przykładowo w sytuacji, gdy osoba ma problemy z krążeniem. Dodatkowo, należy przyznać, że ujędrnianie skóry z udziałem balsamów jest raczej pracochłonne i wymaga determinacji.

Opracowane tu wiadomości zainspirowały Cię na tyle, że chcesz czytać więcej? Zachęcamy zatem do kolejnej strony. Tam czeka istotne omówienie (https://eclest.pl/toksyna-botulinowa-szkolenie-podstawowe.html).

Alternatywą dla ludzi, którzy nie mają cierpliwości do aplikowania tego typu preparatów jest zabieg na cellulit. Jest to bez wątpienia szybka metoda walki z pomarańczową skórką i bardziej efektywna. Wymaga jednak większego wkładu pieniężnego.

Taki zabieg na cellulit musi być wykonywany przez należycie przeszkolone osoby i polega na działaniu na skórę laserami, ultradźwiękami bądź rozmaitego rodzaju masażami.

wizerunek - skóra

Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju zabiegi poleca się w pierwszej kolejności osobom, które mają mocno widoczny cellulit i jest to dla nich jedyna metoda pozbycia się tego problemu.Modelowanie sylwetki Warszawa można zrealizować także z udziałem systematycznych ćwiczeń, niemniej podobnie jak stosowanie kremów antycellulitowych jest to dość żmudne i długotrwałe, więc potrzeba na to dużo więcej czasu i zaangażowania. Więcej na stronie .