Odzież elegancka

W jaki sposób wybrać stosowną torebkę?

Kobiety uwielbiają torebki. Gromadzimy je, zestawiamy odpowiednio do odzienia, nosimy w nich wszystkie nasze cenności. Tymczasem każda pani jest odmienna i nie do każdej pasuje taka sama torebka.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Oto rady, czym musimy się kierować by dobrać dla siebie właściwą torebkę. Po pierwsze – dopasuj torebkę do swej figury: przeciętna bądź większa dla pań puszystych, malutka albo średnia dla pań o średniej budowie zaś malutka dla kobiet o drobnej budowie ciała. Jeżeli decydujesz się na torebkę zakładaną przez ramię upewnij się, że jej pasek ma właściwą dla ciebie długość. Dobieraj torebkę do konkretnej okazji, przykładowo na co dzień – torba przez ramię, do sukienki – kopertówka, na wieczór z kolei – miniaturowa torebka do ręki. Interesujące dane: listonoszki skórzane.

Zastanów się nad swym stylem życia. Kupujesz nowiutką torebkę, do czego ma ci ona służyła? Nie musisz nabywać torebki, identycznej jaką nosiłaś poprzednio. Może jesteś już na emeryturze i nie masz potrzeby nosić ze sobą aż tylu rzeczy? W takim przypadku wystarczy malutka, zgrabna torebka do ręki. Zwróć uwagę

Czerwona torebka

Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com

na codzienne działania. Panie, które dużo podróżują lub chodzą na uczelnię, będą z pewnością gustować w teczkach lub torebkach z długim paskiem, przewieszanych przez ramię.

Jeżeli taka problematyka Cię naprawdę fascynuje, to bez grymaszenia kliknij tu – to bardzo użyteczna oferta, która też Cię zainteresuje!

Takie torebki są pojemniejsze, a dodatkowo lepiej ochraniają nasze dokumenty, gdyż ściśle przywierają do ciała.

Pomyśl, w jakim stylu najczęściej się przyodziewasz. Pracujesz w biurze i na co dzień wkładasz neutralne, odzienia? Najlepszą będzie dla ciebie gustowna torebeczka na ramię lub do ręki. Dla kobiet uwielbiających wyraziste barwy i wpadającą w oko biżuterię, najodpowiedniejsze będą kopertówki lub też torebeczki do dłoni w neutralnych barwach. Zobacz tu: czytaj.

Osoby cierpiące na kłopoty z kręgosłupem, winny zamiast torebek nosić plecaczki bądź malutkie torebki przewieszane przez ramię. Wybierać wówczas trzeba torebki z płaskim, szerokim paskiem i pod żadnym pozorem ich nie przeciążać.

Natomiast to czy są to torebki ze skóry, z zamszu czy z odmiennego typu materiału zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji i od wyobraźni. Wszelkiego typu torebki odnajdziemy również w sklepach internetowych, które oferują ogromnie dużą ilość modeli i kolorów torebek. Odnajdziemy w nich nie jedynie torebki damskie skórzane lecz też plecaczki oraz torby podróżne.