Gładka cera

Laserowe zabiegi to innowacyjna metoda w potyczce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

W związku z ekspresowo rozpowszechniającym się zainteresowaniem populacji coraz więcej powstaje klinik chirurgi estetycznej w Polsce. Są to placówki innowacyjne o dużych normach i nie jednokrotnie w bliskich położeniach.

Proponują między innymi takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, likwidacja znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a również laserowe odmładzanie skóry. Priorytetem personelu i fachowców jest profesjonalne, wszechstronne i uczciwe podejście do pacjentów. Lekarze to wysokiej klasy specjaliście a ich obszerne doświadczenie uargumentowane jest długotrwałą i żmudną empirią.

Blizny pooperacyjne i chęć pozbycia się mankamentów starości, to często spotykane przyczyny dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młody wiek i urodziwa skóra są kojarzone z pięknem i dbałością, wobec tego zabiegi laserowe chlubią się dużą sławą. Usuwanie blizn to jedno z najtrudniejszych zajęć dla doktora. Działanie lasera na bliznę wywołuje w skórze dużo małych uszkodzeń, które sukcesywnie goją się, a na ich miejscu tworzy się nowa skóra. Dla wygody pacjenta usuwanie blizn może odbywać się pod znieczuleniem zastosowanym pod postacią zastrzyku, lub kremu na powierzchnię skóry. Przy leczeniu zastosowane są najbardziej zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnego rodzaju technologii. Usuwanie (hiperłącze do strony) blizn polega na przebyciu pewnej ilości zabiegów ustalonych przez doktora. Należy nadmienić, że okres gojenia się skóry gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest niedługi, a możliwości zakażenia wyeliminowane – tak samo, kiedy jest to usuwanie – kliknij – blizn pooperacyjnych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Do chirurgi estetycznej wliczane są również zabiegi typu laserowe odmładzanie, chlubią się one nieprzerwaną popularnością. Osoby mające zamiar się odmłodzić, wyeliminować zmarszczki oraz zwiększyć jędrność skóry decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z opcją otrzymania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zamierzonego cieplnego zranienia cery z pozostawieniem miejsc cery zdrowej. Mikrouszkodzenia pobudzają odbudowę skóry i produkcję kolagenu. Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg którego efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.

Tego typu innowacyjne kuracje ciągle zwiększają ilość osób, które w szybki i skuteczny sposób naprawiły kondycję, koloryt i teksturę cery oraz zregenerowały się psychicznie.