Biały uśmiech,  Gładka cera

Jak zaawansowane urządzenia mogą pomóc w zredukowaniu niepotrzebnych kilogramów

Wielu ludzi marzy o tym, żeby utrzymać piękną sylwetkę i wiele z tych osób będzie też sporo w stanie wyłożyć na realizację swoich marzeń. Jednym z głównych problemów które się wiążą z wyglądem jest zbyt duża ilość kilogramów. Ma na to wpływ wiele różnych czynników. Praca na siedząco, mała aktywność fizyczna i niewłaściwe odżywianie sprawiają bardzo szybkie przybywanie kilogramów i powiększanie się sylwetki.

Recepta na taki stan rzeczy jest co prawda bardzo prosta, ale dla wielu osób wymagająca za dużo wysiłku i wyrzeczeń. Trzeba przede wszystkim zmienić żywieniowe zwyczaje, zrezygnować z podjadania ciastek, chipsów i pozostałych przekąsek, a w ich miejsce wprowadzić warzywa i owoce. Następną rzeczą jest fizyczna aktywność, tu również trzeba ruszyć się sprzed telewizora, ubrać dres i przejść się na rower, siłownię czy basen. To również wielu ludziom sprawia ogromny problem, najlepiej by było, gdyby mogły mieć doskonałą figurę bez żadnego wysiłku, z możliwością jedzenia wszystkiego co się chce. To wszystko obiecują tak popularne w ostatnim czasie diety cud, lecz takie możliwości daje także współczesna medycyna kosmetyczna – poznaj ofertę firmy cosmed24.

laser

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

W gabinetach kosmetycznych ogromną popularność zaczynają notować nowoczesne urządzenia służące do eliminacji tłuszczu.

Przeczytaj ten ciekawy artykuł a jeżeli interesuje Cię więcej danych na ten temat to odkryj więcej – znajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

Jeszcze do niedawna wśród zabiegów tego typu królowała liposukcja, jaka jednak była bardzo inwazyjna. Metody obecnie używane wykorzystują zupełnie inne procesy, powodujące rozpad komórek tłuszczowych bez konieczności niebezpiecznej ingerencji w organizm.

Jedna z takich nowości to lipolaser, urządzenie emitujące odpowiednio skoncentrowaną wiązkę światła laserowego. Pod jego działaniem tłuszczowe komórki zaczynają się rozpadać i są wydalane z organizmu, ten zabieg jest całkowicie bezpieczny dla innych tkanek takich jak skóra, naczynia krwionośne czy nerwy. Zupełnie inną metodę wykorzystuje kriolipozliza, tu z kolei stosuje się niższe temperatury w celu zamrożenia komórek tłuszczowych – czym jest kriolipoliza. Pod wpływem niskich temperatur komórki te zaczynają umierać i także za jakiś czas są całkowicie usuwane z organizmu.