Odzież elegancka,  Staniki push-up

Kupowanie damskiej bielizny – na jakie kwestie trzeba w szczególności zwrócić uwagę, by mieć gwarancję, że bielizna będzie wysokiej jakości?

Każda kobieta oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne znaczenie dla jej prezencji ma odpowiednio dopasowana bielizna, jaka jest w stanie nie tylko podtrzymać biust, ale również go powiększyć, czy zatuszować ewentualne niedoskonałości, jak na przykład większy brzuch.

Modelka

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Możliwości jest dzisiaj faktycznie dość dużo i wystarczy prawidłowo dopasować idealną dla siebie propozycję. Jakimi kryteriami należy się kierować w czasie kupowania bielizny?

Przede wszystkim, należy pamiętać, że jej jakość powinna być możliwie jak najwyższa, jako że jedynie wtedy bielizna będzie spełniała swą funkcję. Dodatkowo, jakość ma ogromny wpływ na wygodę noszenia konkretnych elementów bielizny. Rzecz jasna, tania bielizna może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednakże cena zdecydowanie nie powinna być kwestią priorytetową. Najpierw trzeba oceniać jakość, dopiero potem zastanawiać się nad kosztami zakupu. Tym bardziej, że obecnie każdy sklep z bielizną online oferuje jej zróżnicowany asortyment w faktycznie nadzwyczaj atrakcyjnych cenach.

zobacz to

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Dla każdej kobiety priorytetowe znaczenie ma oczywiście stosownie dobrany biustonosz. Przede wszystkim, warto udać się do brafitterki, a więc specjalistki zajmującej się dobieraniem najlepszego rozmiaru biustonosza. Taka wizyta może się okazać tym bardziej pomocna, że obecnie naprawdę wiele kobiet nosi zły rozmiar, co nie tylko ma wpływ na wygodę, ale też na wygląd piersi. W dodatku, trzeba pamiętać, że rodzaj biustonosza powinien być uzależniony również od indywidualnych wymagań kobiety – panie z dużym biustem muszą inwestować w biustonosze z fiszbinami, które będą mogły podtrzymać piersi i zapewnić im stabilność, kobiety, które mają mniejsze piersi, powinny natomiast wybierać biustonosze push-up, które unoszą i optycznie powiększają biust (szerzej w temacie: czytaj więcej lub kup ta bieliznę). Możliwości jest obecnie faktycznie dosyć dużo.

Naturalnie, bieliznę najlepiej wpierw przymierzyć, jednakże jeśli jest się pewnym własnego rozmiaru, z pewnością nie będzie kłopotów nawet z zakupami internetowymi. Poza biustonoszem, warto również odpowiednio dopasować majtki. Dostępne są klasyczne figi (więcej bonusów na Amazing Girl), komfortowe bokserki bądź seksowne stringi, przy czym ten ostatni rodzaj bielizny jest idealny w szczególności w sytuacji, kiedy zakłada się bardzo obcisłe ubrania (chociażby przylegającą do ciała sukienkę).