Odzież elegancka

Które kolory są ciągle trendy

Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż w tym roku mamy przesyt neonów, ale też pudrowe ciuchy, które świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Dziś nikogo nie dziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

moda

Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Są osoby, które twierdzą, że dress code w firmie nie pozwala na żadne barwne strojenie się, chociaż oczywiście w pracy mamy wyglądać porządnie, to wcale nie znaczy, że musimy ubierać się nudnie. Wystarczy dobrać jakiś kolorowy dodatek do nudnego stroju, lub zamiast białej koszuli wybrać brzoskwiniowy kolor. To na pewno nie sprawi, że wylądujemy na dywaniku u szefa z powodu kolorowej bluzki. Można też postawić na kolorową chabrową sukienkę o właściwej długości. Niektóre kolory sprawdzą się nawet w czasie służbowych spotkań musimy jedynie pamiętać o tym, by fason naszego stroju był klasyczny. Wiele osób nie chce rzucać się w oczy i stawia na mdłe odcienie jednego koloru, co sprawia, że dana osoba wygląda smutno i niezbyt ciekawie.

Jeżeli patrzy się na letnie ciuszki to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda

Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje.

Pragniesz zgłębić oprócz tego inne podobne artykuły, jednak nie masz pewności, gdzie ich szukać? Bez nerwów – sprawdź więcej w tej treści.

Stąd też na wystawach sklepowych widzimy różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że wakacyjny czas rządzi się swoimi prawami i można w końcu zaszaleć nie tylko z kolorem, ale i z fasonami. Podgoda sprzyja krótszym spódniczkom i odkrywającym więcej ciała bluzkom. Panowie też mogą w końcu zrezygnować z eleganckich butów na rzecz lżejszego obuwia. Mogą też zrezygnować z krawatów i koszuli zapiętej pod samą szyję. Wakacyjny luz pozwala na miła odmianę dla ciała i oka, ale na pewno nie pozwala na niechlujność.

Kolorowy pasek będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli w pracy musimy nadal być w służbowym mundurku. Dobrze jest coś zmienić w swojej garderobie, bo wakacje uciekają bardzo szybko i za chwilę okaże się, że już nie wypada nosić różowej bluzki z odkrytymi plecami. Wakacyjne stylizacje pozwalają na łączenia, na które nie pozwolilibyśmy sobie w innych porach roku. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.